icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Вакцинація дітей

Своєчасне виконання щеплень дитині є єдино правильним способом профілактики багатьох небезпечних хвороб. Тільки вакцина може запобігти інфікуванню або істотно послабити патологічні прояви.

Вакцинація дітей

Вакцинація дітей у Білій Церкві

Не довіряєте шкільному лікарю або сумніваєтеся в якості вакцин у державних поліклініках? Хочете провести вакцинацію дитини з усією можливою безпекою та за європейськими стандартами? Клініка ЦСМ пропонує вакцинацію дітей у Білій Церкві якісними препаратами після консультації у педіатра та підтвердження відсутності протипоказань.

Вакцинація дітей — це введення в організм антигенного препарату, необхідного для вироблення імунітету до певного інфекційного захворювання або відразу декількох. Своєчасне виконання щеплень дитині є єдино правильним способом профілактики багатьох небезпечних хвороб. Тільки вакцина може запобігти інфікуванню або істотно послабити патологічні прояви.

Планова вакцинація допомагає знижувати ризик зараження на 90–100 %. Для визначення термінів щеплення дітей педіатри використовують затверджений Наказом МОЗ України Національний календар вакцинації.

Для чого потрібна вакцинація?

Після народження у дитини зберігається переданий матір’ю пасивний імунітет до деяких інфекцій. Однак він поступово зникає. З огляду на те, що в перші роки життя імунна система ще не сформована повністю, інфекційні захворювання часто виникають саме у цій віковій категорії дітей. Захистити дитину або знизити ймовірність інфікування можна лише одним способом — плановою вакцинацією.

У графік щеплень для дітей внесені найнебезпечніші інфекції з тяжким перебігом та ризиком серйозних ускладнень. Правець, поліомієліт, кір, епідемічний паротит, краснуха та інші інфекції можуть спричиняти незворотні ураження внутрішніх органів (аж до інвалідизації). Знизити ці ризики допоможе вчасно зроблене щеплення.

Типи вакцин

Щеплення дітям робляться різними видами вакцин:

Вакцинація дітей проводиться сертифікованими препаратами, які проходять багаторівневу перевірку ще до надходження на фармацевтичний ринок. Ризик ускладнень не перевищує 1 випадку на 100 тис.-1 млн.

У Клініці ЦСМ робляться всі планові щеплення, затверджені МОЗ. Це — вакцинація від таких захворювань, як:

За медичними показаннями проводиться вакцинація від грипу, вітряної віспи, пневмококової, ротавірусної та менінгококової інфекції. У Клініці ЦСМ використовуються сертифіковані препарати, які добре себе зарекомендували, з мінімальними ризиками побічних реакцій та ускладнень. Вони відповідають міжнародним і національним стандартам, а їхнє транспортування та зберігання здійснюються в суворій відповідності до затверджених протоколів.

Протипоказання до щеплень у дітей

Застосовувані для планової вакцинації препарати мають мінімум протипоказань. Вони виявляються педіатром під час огляду.

Вакцинація або ревакцинація дітей не проводиться при:

У разі виявлення відносних протипоказань дата вакцинації переноситься.

Підготовка

Перед щепленням обов’язковим є відвідування педіатра. Лікар пояснить, навіщо робити щеплення, як діють вакцини, яких правил потрібно дотримуватися до та після вакцинації, які можливі побічні реакції та симптоми вимагають звернення за медичною допомогою.

Для уникнення протипоказань і підготовки до щеплення фахівець збирає анамнез, дізнається про особливості народження та розвитку пацієнта, вивчає карту проведеної раніше вакцинації, проводить термометрію, аускультацію, огляд слизових оболонок і шкіри. У разі необхідності робляться лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі). Якщо дитина перебуває на диспансерному обліку у невролога або іншого фахівця, цей лікар також повинен дати дозвіл на щеплення.

Після завершення підготовки педіатр видає направлення в кабінет щеплень. Щоби вакцинація пройшла успішно, фахівці рекомендують:

У день вакцинації в кабінеті щеплень Клініки ЦСМ будуть підготовлені всі необхідні препарати, обрані педіатром.

Правила вакцинації дітей

Правила вакцинації дітей виглядають так:

Після вакцинації варто:

Питання-Відповідь

Що буде, якщо не робити щеплення дітям?

Експерти стверджують, що масова відмова від щеплень — це прямий шлях до епідемії давно забутих або рідкісних захворювань. Ризик ускладнень від проведеної вакцинації об'єктивно набагато нижчий, ніж ймовірність виникнення ускладнення або навіть смерті від інфекційних захворювань, від яких щеплення захищає.

Яку температуру треба збивати дитині після введення вакцини?

Підвищена температура після вакцинації — це нормальна реакція організму, внаслідок якої виробляється імунітет. Тому, коли у дитини температура після введення вакцини не перевищуватиме 38,5 C, її не слід збивати. У разі значного підвищення температури тіла і в тих випадках, коли температура тримається тривалий час, дитині слід прийняти жарознижувальне та/або звернутися за медичною допомогою.

Чому не рекомендується гуляти з дитиною на вулиці після щеплення?

Після вакцинації дитячий організм ознайомлюється з новою для нього інфекцією та виробляє імунну відповідь на неї, «навчається», що робить його вразливим перед іншими інфекціями, які можуть потрапити в організм дитини при тісному контакті з іншими дітьми.
Крім того, фахівці не рекомендують гуляти з дитиною на вулиці після вакцинації ще й у тих випадках, коли:
 • є алергічна реакція на компоненти вакцини;
 • вже були ускладнення після щеплення;
 • є виражена гіпертермія (як тіла, так і локально області введення вакцини).

Чи можна відмовитись від щеплень до досягнення дитиною одного року?

Національний календар профілактичних вакцинацій розроблено з урахуванням оптимального поєднання та часового проміжку між щепленням. Без обґрунтованих причин (зокрема загальний стан здоров'я дитини, ослабленість після хвороби) не рекомендується порушувати введення перших та наступних щеплень, а тим більше відмовлятися від вакцинації.

Чи можна змістити графік щеплень?

Зміщувати графік щеплень небажано. Зміна графіка з великою ймовірністю призведе до побічних реакцій та/або меншої ефективності (низьких титрів антитіл). Але, якщо з якихось причин вакцинація не проведена у терміни, вказані у календарі, її можна зробити пізніше, але перед цим потрібно проконсультуватися з педіатром.

Наші переваги

 1. Індивідуальний підхід до кожної дитини.
 2. Клініка повного циклу (діагностика, лікування, реабілітація).
 3. Досвідчені педіатри та вузькопрофільні лікарі.
 4. Наявність ліцензії на календарну вакцинацію.
 5. Застосування сертифікованих і перевірених вакцин.
 6. Суворе дотримання правил проведення процедури.
 7. Спостереження за дитиною після щеплення.
 8. Доступна вартість вакцинації.

Лікарі

Ви хочете зробити щеплення дитині в приватній клініці? Зателефонуйте в реєстратуру Клініки ЦСМ у Білій Церкві, заповніть форму запису на прийом до педіатра або замовте зворотний дзвінок. Звертайтеся — і ми забезпечимо вакцинацію за всіма правилами!

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC12B. Консультація лікаря педіатра (первинна) Дитячий

 • CC13B. Консультація лікаря педіатра (повторна) Дитячий

Вiдгуки

MARTA 05.08.2022

5.0
5.0

Вакцинація дітей

03.08. зробили щеплення дитині в Білій Церкві в клініці ЦСМ. Все пройшло добре. Процес вакцинації організован на 12 баллів. Персонал дуже уважний, вміє знайти спільну мову з дитиною. Звертаємся в ЦСМ не вперше, до цього були у них в київській філії, тому вже не нервую за результат...

Александра Ивановна 11.07.2022

5.0
5.0

Вакцинация детей

Нужно было срочно привить ребенка, с этой всей ситуацией и нервами выбились из графика вакцинаций... Когда обратились в государственную поликлинику, нужной нам вакцины в наличии не оказалось, потому пошли по частникам... Клиника ЦСМ была уже пятой частной клиникой, и тут, наконец-то, мы услышали: да, вакцина есть, можете приезжать!! Очень приятно, что радость от наличия вакцины подкрепилась отличной организацией прививочного процесса в клинике, приятным во всех отношениях персоналом, который хорошо относится и к родителям и детям, умеет найти общий язык, уговорить ребенка, чтобы не ревел... Очень благодарна им за это!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті