icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Резорбція грижі

Резорбція грижі — це часткове зменшення розмірів або повна ліквідація грижі, що відбуваються внаслідок стимулювання природних процесів регенерації в організмі апаратною фізіотерапією та іншими неінвазивними методами, без застосування хірургії.

Резорбція грижі

Резорбція грижі міжхребцевого диска у Білій Церкві

Згідно з показниками, які надає ВООЗ, біль у спині є однією з найчастіших причин звернення за медичною допомогою (2 місце рейтингу). І не дарма. При наявності повторюваного больового синдрому в спині (незалежно від його локалізації) дуже важливо своєчасно записатися до лікаря. Як правило, у тих випадках, коли біль та дискомфорт у спині тривало ігноруються, у пацієнтів виявляються запущені грижі міжхребцевих дисків. Найчастіша їх локалізація (80 % від усіх хворих) — попереково-крижовий відділ (приблизно 150 випадків на 100 тис. осіб на рік). Інші 20 % - міжхребцеві грижі шийного та грудного відділів. При цьому лише 19 % пацієнтів мають реальні показання до лікування грижі міжхребцевого диска шляхом хірургічного втручання, решті доступне розсмоктування (резорбція) грижі міжхребцевого диска.

Резорбція грижі міжхребцевого диска — це часткове зменшення розмірів або повна ліквідація грижі, що відбуваються внаслідок стимулювання природних процесів регенерації в організмі апаратною фізіотерапією та іншими неінвазивними методами, без застосування хірургії. 

Найбільша багатопрофільна приватна лікарня Київської області Клініка ЦСМ пропонує пройти резорбцію грижі міжхребцевого диска в Білій Церкві. У нашому медичному центрі повного циклу ви можете пройти всю необхідну діагностику та результативне фізіотерапевтичне лікування, а потім відновлення після хвороби. Фахівець із великим клінічним досвідом складе для кожного пацієнта персональний курс резорбції міжхребцевої грижі з урахуванням особливостей його історії хвороби.

Лікування міжхребцевої грижі апаратними методами у Клініці ЦСМ у Білій Церкві — 90 % позитивного вирішення та гарантія результату.

Що таке міжхребцева грижа

Грижа міжхребцевого диска — це запальний патологічний стан опорно-рухового апарату, при якому виникає розрив міцних фіброзних кілець і видавлювання пульпозного ядра (вміст міжхребцевих дисків) назовні (в хребетний канал), що, своєю чергою, впливає на нервові коріння та/або клітини спинного мозку і викликає сильний біль, оніміння та спазми кінцівок. Саме цей вплив, у свою чергу, провокує появу больового синдрому, оніміння, спазмів та слабкості в кінцівках, а згодом — паралізацію хворого.

До міжхребцевої грижі може призвести все, що провокує порушення кровообігу та кровопостачання хребетного стовпа, зокрема надмірні, неправильно розподілені фізичні навантаження та малорухливість.

Показання до фізіотерапевтичної резорбції міжхребцевої грижі

Пройти курс резорбції міжхребцевої грижі та/або отримати консультацію в ортопеда-травматолога (також це може бути прийом у невролога або вертебролога) потрібно, якщо у вас вже є поставлений діагноз або такі клінічні прояви медичної проблеми, як:

У міжхребцевих гриж різних відділів хребта є своя специфіка симптоматики, тому поставити точний діагноз може тільки лікар.

Протипоказання до резорбції грижі фізіотерапевтичними методами

Резорбція міжхребцевої грижі в Клініці ЦСМ проводиться за програмою, яка складається персонально для кожного пацієнта відповідно до його показань, віку, особливостей перебігу основного та наявності супутніх захворювань. Протипоказання до фізіотерапевтичного лікування грижі визначаються лікарем під час опитування пацієнта, вивчення його медичної карти та результатів діагностики. У деяких випадках лікар коригує схему лікування (перелік необхідних методик), а в інших — рекомендує вдатися до радикальніших хірургічних методів.

Як відбувається резорбція грижі

Резорбція грижі міжхребцевого диска поділяється на такі етапи, як:

Результати лікування міжхребцевої грижі без операції

Кінцевий результат — зменшення, а потім усунення міжхребцевої грижі — досягається за допомогою стимуляції таких процесів, як:

Питання-Відповідь

Чи можна довго ходити при грижі хребта?

У гострий період грижі міжхребцевих дисків, коли є біль у спині або кінцівках, слід обмежити фізичне навантаження, включаючи тривалу ходьбу, біг, стрибки, тривале перебування в положенні сидячи тощо.

Чи можна повністю позбутися грижі хребта безопераційно?

Так можна. Резорбція міжхребцевої грижі без операції здійснюється за допомогою прийому медикаментів, аутоплазмової терапії, фізіотерапевтичних процедур (SIS, HIL тощо), ЛФК, масажу, мануальної терапії, витягування шийного та поперекового відділів хребта, рефлексотерапії тощо.

Чи можна при грижі хребта займатися на турніку?

Будь-які фізичні навантаження мають узгоджуватися з лікарем, самолікування — не припустимо. Силові навантаження дійсно зміцнюють м'язи, збільшують їх витривалість і покращують тонус, але при грижі міжхребцевого диска перелік допустимих вправ на турніку значно скорочується, крім того, вони можливі не в будь-яких станах.

Яка грижа спини найнебезпечніша?

Наиболее опасным считается заднее диффузное образование, поскольку оно может перекрыть позвоночный канал, сдавить спинной мозг, нервные корешки, а на определенном этапе кольцо может разорваться, ядро — оторваться.Найбільш небезпечним вважається заднє дифузне утворення, оскільки воно може перекрити хребетний канал, стиснути спинний мозок, нервові коріння, а на певному етапі кільце може розірватися, ядро — відірватися.

Переваги резорбції грижі міжхребцевого диска у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня повного циклу у Київській області. Наші фахівці здійснять швидку та точну комплексну діагностику, розшифрують її результати «простою мовою», поставлять діагноз, призначать та проведуть необхідне лікування та відновлення після хвороби.
  2. Лікарі-ортопеди з великим практичним досвідом та високим рівнем емпатії та відповідальності за якість надання медичної допомоги.
  3. У 90 % випадків успішного лікування та гарантія результату.
  4. Лікувальне та діагностичне обладнання експертного рівня: високоточний томограф MAGNETOM Skyra з показником індуктивності 3 Тесла та сучасні високоефективні апарати для фізіотерапевтичних процедур.
  5. Безболісність та інфекційна безпека процедури.
  6. Безпека під час повітряних тривог.
  7. Можливість проживання у комфортному готелі на базі клініки для мешканців інших міст Київської області та України.
  8. Персональний підхід до кожного пацієнта: схема лікування, як і ціна за курс процедур, формується після консультації з лікарем та огляду.

Турбують болі в спині та німіють кінцівки? Вже поставлений діагноз міжхребцева грижа? Не хочете робити операцію? Цікавить лікування міжхребцевої грижі без хірургічного втручання у Білій Церкві? Пройти консервативне лікування із застосуванням фізіотерапії можна у Клініці ЦСМ. Записатися на консультацію до ортопеда можна за телефоном або через заявку на сайті нашого медичного центру. Звертаючись до нас, ви вибираєте високу якість діагностики та лікування з гарантією результату.

Фахівці

Карась В'ячеслав Володимирович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Андрій Гавриленко 03.11.2022

5.0
5.0

Резорбція грижі міжхребцевого диска

Тут мені не тільки поставили вірний діагноз, уважно поставилися до моїх попередніх обстежень (МРТ і ін.), а й після вивчення знімків та різноманітних довідок, запропонували лікування без скальпеля!!! Зараз якраз проходжу программу, по самопочуттю та першим контрольним обстеженням справи вже обстоят гораздо ліпше, ніж було ще кілька місяців перед цим... Велике дякую співробітникам клініки за їх професіоналізм!!!

ZARA 16.10.2022

5.0
5.0

Резорбция грыжи межпозвоночного диска

Искренняя благодарность Бережному Александру Ивановичу и другим специалистом через чьи руки я прошла. Ранее, до ЦСМ лечилась больше года у разных врачей, проходила различные процедуры и уже перестала верить, что физиотерапия при межпозвоночной грыже может реально помочь, но мама меня убедила обратиться еще и сюда, потому что у ее знакомых, правда с другими проблемами, были хорошие отзывы. Что я вам скажу, я не пожалела! Наконец-то, добилась желаемого результата! Причем первые признаки положительного воздействия терапии я увидела уже на второй месяц лечения! Когда я получила результат, весь мой скептицизм по поводу физиотерапии пропал! Рекомендую клинику ЦСМ всем у кого есть такая же проблема!

Євген Г 29.08.2022

5.0
5.0

Резорбція грижі міжхребцевого диска

Резорбція грижі в Білій Церкві в клініці ЦСМ - це диво! Коли йшов сюди, то особливо не мав віри, що допоможе, але вирішив спробувати таке лікування, а потім вже або страждати, або операція. Лікування допомогло! Це справді круто. Я поки бережуся, але життя вже більш активне стало.

Назар 08.07.2022

5.0
5.0

Резорбция грыжи межпозвоночного диска

Спасибо Кадук Евгений Григорьевич за грамотное лечение и психологическую поддержку в этот страшный период жизни. Доктор отговорил меня от операции и помог избежать инвалидности, избавиться от практически постоянных адских болей. Клинику тоже рекомендую! Тут все зачетно!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті