icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Дитячий психіатр

Фахівець у дитячій психіатрії може поставити правильний діагноз, підтвердити або спростувати діагноз, що вже існує, призначити ефективне лікування психічних захворювань у дітей.

Дитячий психіатр

Дитячий психіатр у Білій Церкві

Дитячий психіатр — це лікар, діяльність якого зосереджена на діагностиці та лікуванні психічних захворювань у дітей (від 1 до 18 років). Дитина стала непосидючою, дратівливою, погано спить, відстає в розвитку від однолітків? Знаєте про обтяжену спадковість? Вважаєте, що вашій дитині потрібна консультація дитячого психіатра?  Не зволікайте. Згідно зі статистикою, велика кількість дітей схильна до порушень психіки — ними можуть бути як вроджені та спадкові аномалії, так і набуті порушення, а також проблеми, зумовлені помилками у вихованні. Дитячий лікар-психіатр багатопрофільної клініки повного циклу ЦСМ у Білій Церкві проведе диференціальну діагностику, призначить та ознайомить вас із нюансами лікування та профілактики психічних захворювань, при необхідності – направить на консультацію до фахівців суміжних галузей. Також дитячий психіатр може надати консультацію за направленням інших фахівців — це педіатр, дитячий невролог, сенсорний педагог, логопед, логопед-дефектолог, дитячий психолог тощо.

Захворювання, що лікує дитячий психіатр

Пройти консультацію дитячого психіатра потрібно, коли існує необхідність підтвердження, спростування чи уточнення у дитини таких діагнозів, як:

Це далеко не вичерпний список психічних проблем, за яких буде необхідна консультація дитячого психіатра у Білій Церкві.

Послуги дитячого психіатра

За напрямком «Дитяча психіатрія» в Білій Церкві надається наступний перелік послу:

У Клініці ЦСМ у Білій Церкві також приймає психіатр, який консультує дорослих пацієнтів із прикордонними розладами психіки.

Симптоми для звернення до дитячого психіатра

Записатися на прийом до дитячого психіатра може знадобитися, якщо ви помітили у дитини такі тривожні ознаки порушень психіки, як:

При виявленні будь-яких ознак психічних порушень із цього списку, варто прийти на прийом до дитячого психіатра якнайшвидше. Тільки фахівець у дитячій психіатрії може поставити правильний діагноз, підтвердити або спростувати діагноз, що вже існує, призначити ефективне лікування психічних захворювань у дітей.

Вперше йти до дитячого психіатра доцільно, починаючи з трьох років.

Діагностика у дитячій психіатрії в Клініці ЦСМ

Після первинного прийому дитячий лікар-психіатр у Білій Церкві може призначити такі додаткові інструментальні дослідження, як:

Також лікування у дитячого психіатра може вимагати консультації у дитячих фахівців суміжних спеціальностей – дитячий невролог, дитячий психолог, логопед, логопед-дефектолог, дитячий епілептолог тощо.

Питання-Відповідь

Чим відрізняється дитячий психолог від дитячого психіатра?

Дитячий психолог відрізняється від дитячого психіатра тим, що він не є лікарем. Діяльність психолога полягає у психологічній діагностиці та психологічній корекції, він не має права призначати лікування. З іншого боку, психолог (наприклад, з урахуванням освітніх закладів) може проводити розмови зі здоровими дітьми. Дитячий психіатр — лікар-діагност, який займається психічними та неврологічними проблемами, призначає необхідні додаткові обстеження та лікування.

Як підготуватися до візиту до дитячого психіатра?

Готуючись до прийому у дитячого психіатра, постарайтеся не акцентувати пильну увагу дитини на візиті до лікаря, вона повинна бути у спокійному стані, бути впевненою у собі. Але, в той же час, маленьким дітям, які вже перебувають в усвідомленому віці, краще пояснити чим займається людина, з якою вона має зустрітися. І що простіше ви це зробите, то краще. Наприклад, можна сказати, що психіатр — «людина, яка займається почуттями». Обов'язково уточніть, що на консультації дитина не зіткнеться із фізичним болем. Також перед візитом підготуйте список скарг та питань, медичну документацію.

Які питання ставить дитячий психіатр?

Дитячий психіатр завжди спочатку вислуховує дитину та її батьків (може ставити дитині навідні питання про проблеми), потім запитує батьків про те, як: проходила вагітність, розвивалася дитина в перші роки життя, а також про її поведінку та улюблені заняття вдома, у дошкільній освітній установі, школі. Після опитування батьків (або одного з них) лікар поспілкується з дитиною, і зробить свої припущення про психічний стан свого пацієнта. Найчастіше після першого візиту буде призначено обстеження для уточнення стану дитини.

Переваги лікування у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві – медичний центр повного циклу.
 2. Консультує досвідчений дитячий психіатр, який постійно вдосконалюється.
 3. Працюємо з дітьми від 1 до 18 років.
 4. Здійснюється якісна диференціальна діагностика психічного та неврологічного стану.
 5. Демократичне співвідношення ціни та якості надання послуг.

Потрібен хороший дитячий психіатр у Білій Церкві? Звертайтесь у Клініку ЦСМ! Консультації та лікування у дитячого психіатра здійснюються за попереднім записом. Щоб записатися на прийом, телефонуйте до нашого контакт-центру або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC5B. Консультація лікаря психіатра дитячого онлайн (первинна) Дитячий

  1200 грн

  60 хвилин

 • CC7B. Консультація лікаря психіатра дитячого (заключна) Дитячий

  30 хвилин

 • Консультація лікаря психіатра дитячого (повторна) Дитячий

 • Консультація психіатра дитячого (on-line) Дитячий

Вiдгуки

Ostapchuk 26.08.2022

5.0
5.0

Детский психиатр

Искренняя благодарность Черновой Оксане Васильевне. Ее консультация и рекомендации очень помогли. Отдельно хочу заметить, что врач очень доступно всё объясняет, умеет внимательно слушать, выстраивать причинно-следственные связи... До этого были у другого специалиста, в другой клинике, и меня абсолютно не устроила работа той барышни, которая ничего дельного не посоветовала по ситуации, зато нашла 101 виноватого... Не люблю специалистов, которые начинают поучать, я пришла за помощью, с детской проблемой, не со своей, не с того дяди, а с проблемой ребенка... Благодарна клинике ЦСМ и Оксане Васильевне, что у них я ее получила!!

Я з Києва 28.07.2022

5.0
5.0

Дитячий психіатр

20.07.2022 були на прийомі у Курдибан Л. С. на Гагаріна 37А. Мені лікарка дуже сподобалась. По-перше, Леся Сергіївна дуже гарно порозумілася з моєю донькою, а я знаю як це складно, а вона це зробила швидко і невимушено, мені навіть заздрісно стало, як дитина до неї потяглася))) По-друге, вона досить уважно вислухала і розпитала мене. По-третє, вона склала курс лікування та надала рекомендації, які реально допомагають!

Галина Владимировна 11.06.2022

5.0
5.0

Детский психиатр

Трудно соориентироваться, когда нужен детский психиатр... С детскими специалистами у нас и так проблема, а тут психиатр... Из интернета узнала о клинике ЦСМ в Белой Церкви, почитала отзывы, решили обратиться с сыном сюда... Врач понравился. Очень профессиональный. Умеет слушать. Всё быстро и конкретно. Не растягивала во времени. Не назначала кучи исследований по второму кругу (мы уже пришли с целой папкой). Я получила исчерпывающие ответы на свои вопросы и страхи. Ребенок сейчас получает лечение, стараемся придерживаться абсолютно всех рекомендаций. Уже вижу положительный результат. Потому решилась на рекомендацию.

Малий 17.04.2022

4.0
4.0

Дитячий психіатр

Лікаркою повністю задоволені. Вислухала нас - батьків, розпитала про проблему, поговорила з дитиною, надала рекомендації, ми задоволені. Але записатися на прийом, на той час, коли було зручно нам - виявилось складним завдання. Але тут є й інший бік - значить на клініку є попит.

DELFINA 20.03.2022

5.0
5.0

Детский психиатр

Добрый день! Если вы ищете хорошего детского психиатра в Белой Церкви, то вам точно в клинику ЦСМ. Сразу скажу, не буду писать оду, тут есть свои минусы, тут не творят чудеса, и уже если есть проблема, то она не рассосется, но вас как родителей научат правильному поведению и помогут откорректировать психическое или психоневрологическое отклонение. Лично нашей семье тут очень помогли. Не буду говорить диагноз, он врожденный, но нам тут помогли значительно улучшить качество жизни ребенка, я поначалу сама не верила, что могут быть такие изменения. Конечно, стоит это не 5 копеек, и это не только консультации у детского психиатра, но и много других процедур... Но видя эффект я уже не думаю о потраченных финансах и времени. Ребенок - главное! Мои искренние благодарности всему персоналу!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті