icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Ведення вагітності

Ведення вагітності — це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення різних ускладнень та відхилень у розвитку плода, які можуть виникнути під час вагітності, та надання необхідного лікування.

Ведення вагітності

Ведення вагітності у Білій Церкві

Спостереження вагітності, супровід вагітності, ведення вагітності — це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення різних ускладнень та відхилень у розвитку плода, які можуть виникнути під час вагітності, та надання необхідного лікування. За допомогою добре продуманої програми спостереження можна значно підвищити шанс на нормальну вагітність та народження здорової дитини, скоротити ймовірність розвитку ускладнень вагітності. А у разі явної наявності патологій, мінімізувати ризики для здоров'я та життя як жінки, так і майбутнього малюка. На облік до гінеколога потрібно стати не пізніше 5-10 тижнів від настання вагітності (чим раніше, тим краще). Оскільки саме в цей період закладаються внутрішні органи та системи плода, відбуваються перші гормональні перебудови в організмі жінки, які можуть вплинути на структуру та роботу всіх органів та систем.

Стати на облік до акушера-гінеколога для ведення вагітності у Білій Церкві можна у багатопрофільній Клініці ЦСМ. Лікарі нашого перинатального центру проведуть усі потрібні дослідження, нададуть поради, які допоможуть підтримати гарне самопочуття вагітної та дитини. Супровід вагітності в нашому медичному центрі повного циклу включає: регулярні лікарські огляди, експертну діагностику (УЗД, пренатальний скринінг, лабораторні аналізи тощо) та додаткові заходи, які можуть знадобитися для збереження здоров'я вагітної та плода (зокрема проводиться корекція невиношування вагітності).

Навіщо потрібне спостереження за вагітністю

Вагітність — це важливий період у житті кожної жінки, який потребує тісного контакту з гінекологом. Тому так важливо обрати свого лікаря, який на наступні 8-9 місяців стане своєрідним «членом сім'ї». Огляди, обстеження та консультації при веденні вагітності — це не тільки визначення точного терміну вагітності та положення плода (для того, щоб переконатися, що вагітність маткова), а й можливість:

Особливо важливим є професійний супровід вагітності за наявності в анамнезі таких станів, як:

Які аналізи, обстеження та консультації потрібні під час вагітності

Обстеження при вагітності включає:

У Клініці ЦСМ проводиться повноцінний пренатальний скринінг.

Позаплановий огляд та проведення додаткових діагностик необхідні при:

Як відбувається ведення вагітності

У спостереження за станом здоров'я вагітної входить:

Програми ведення вагітності включають як стандартний перелік послуг, що регламентується МОЗ, так і іншу медичну допомогу та діагностику, які залежать від наявності супутніх захворювань жінки, загрози викидня, ймовірності ускладнень вагітності тощо.

Питання-Відповідь

Скільки разів потрібно відвідати гінеколога під час вагітності?

Точного календаря відвідування лікаря під час вагітності немає, є лише певні рекомендації. Зазвичай візити у першій половині вагітності відбуваються не рідше ніж 1 раз на місяць. Після 30 тижнів відвідувати гінеколога потрібно частіше — 1 раз на 10-14 днів. Але кожна вагітність індивідуальна, тому візитів може бути як менше, так і більше (якщо були виявлені, чи є підозри на патології).

Чи можна вести вагітність у приватній клініці?

Так, потрібно. Немає жодної складності в тому, щоб стати на облік у зв'язку з вагітністю і вибрати місцем спостереження вагітності приватну клініку. Так ви гарантуєте собі комфортну вагітність без черг, а також обстеження на найсучаснішому діагностичному обладнанні.

Чи потрібно оберігатися під час вагітності?

При вагітності контрацепція має сенс, але лише презервативами. У цей період їхня основна мета — захистити жінку та ненароджену дитину від небезпечних інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Як часто оглядають на кріслі під час вагітності?

Огляди при вагітності у гінекологічному кріслі проводяться при постановці на облік, а також на 20, 28, 32, 36 тижні вагітності. Ближче до 36 тижня під час огляду беруть мазок із піхви на флору з уточненням чутливості до антибіотиків. Також у деяких випадках (за показаннями) можуть проводити додаткові огляди у гінекологічному кріслі.

Чому потрібно стати на облік у зв'язку з вагітністю до 12 тижнів?

Протягом перших 12 тижнів вагітності відбувається закладання внутрішніх органів та систем плода. На процес його розвитку можуть вплинути харчові та шкідливі звички, хронічні та інфекційні захворювання майбутньої мами, а також прийом деяких лікарських препаратів. Своєчасне запобігання впливу негативних факторів може захистити майбутнього малюка від аномалій розвитку, а також «завмирання» в утробі або викидня.

Переваги ведення вагітності у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня у Київській області, яка надає послуги повного циклу: експертну діагностику, планування та ведення вагітності, консультації щодо грудного вигодовування, лікування, реабілітацію тощо.
 2. Сучасний підхід до ведення вагітності, що ґрунтується на рекомендаціях МОЗ, ВООЗ та особистому досвіді наших фахівців.
 3. Достовірна пренатальна діагностика, що проводиться на обладнанні експертного рівня досвідченими лікарями-гінекологами та спеціалістами з функціональної діагностики.
 4. Високі стандарти надання медичної допомоги.
 5. Можливість проведення консультацій щодо грудного вигодовування та здійснення корекції невиношування вагітності.
 6. Економія часу: не потрібно проводити час у чергах в очікуванні обстеження, консультації та забору біоматеріалу на аналізи.
 7. Професійний підхід та дбайливе ставлення на всіх етапах.
 8. Зручне розташування в Білій Церкві: можна проживати в готелі на базі нашого медичного центру, транспортна розв'язка поруч.
 9. Демократична вартість медичних послуг.

Не знаєте, які аналізи потрібно здавати при вагітності? Шукаєте грамотного гінеколога, який пройде з вами через усі складнощі виношування дитини? Потрібне спостереження за вагітністю у Білій Церкві? Клініка ЦСМ пропонує послуги супроводу грамотних лікарів-гінекологів, експертну діагностику, професійну психологічну допомогу. Довірте своє здоров'я та здоров'я свого майбутнього малюка у надійні руки професіоналів — ми не підведемо!

Фахівці

Колеснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог, лікар УЗД, мамолог

Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, спеціаліст з УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • Консультація гінеколога (первинна)

 • Консультація гінеколога (повторна)

 • 335. Ультразвукова діагностика вагітності (ІІ триместр)

 • 336. Ультразвукова діагностика вагітності (ІІІ триместр)

 • 425. Консультація акушер-гінеколога (ведення вагітності)

  1560 грн

Вiдгуки

Ірина 02.03.2023

5.0
5.0

Ведення вагітності

Довірила ведення своєї вагітності Наумовій Катерині Михайлівні. Хороша і кваліфікована спеціалістка, завжди все пояснює і відповідає на тисячі моїх питань. З такими спеціалістами можна бути спокійною і за своє здоров'я і за здоров'я малюка!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті