icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Лабораторні аналізи для дітей

Лабораторні аналізи дозволяють найповніше оцінити стан здоров'я дитини, своєчасно виявити відхилення від нормальних показників, зміни патологічного характеру в організмі. Лабораторія клініки ЦСМ оснащена сучасним обладнанням, надає широкий спектр досліджень, гарантує точність результатів у мінімальні терміни.

Лабораторні аналізи для дітей

Лабораторні аналізи для дітей у Білій Церкві

Аналізи дітям є важливим і обов’язковим діагностичним елементом медичного обстеження дитини. Лабораторні аналізи для дітей у Білій Церкві (Клініка ЦСМ) дають змогу найповніше оцінити стан їхнього здоров’я, поставити або уточнити діагноз, призначити ефективне та правильне лікування.

Лабораторні аналізи — це дослідження, які проводяться для виявлення відхилень від нормальних показників у біологічному матеріалі (кров, сеча, кал, харкотиння тощо), порівняння отриманих показників із клінічною картиною, постановки діагнозу та моніторингу ефективності лікування.

Коли дитині потрібно здавати лабораторні аналізи

 1. Контроль зростання та розвитку новонароджених і дітей грудного віку.
 2. Планові обстеження та моніторинг здоров’я.
 3. Профілактичне обстеження перед вступом до дитячого дошкільного закладу (садок), загальноосвітньої школи, для відвідування спортивної секції або басейну.
 4. Для постановки й уточнення діагнозу, контролю якості лікування.
 5. Підготовка до оперативного втручання.
 6. Перед вакцинацією та для визначення рівня захисту антитіл після проведеної вакцинації, для аналізу поствакцинального імунітету.

Медичні аналізи допомагають виявити на початкових стадіях захворювання патологічні зміни, що відбуваються в організмі дитини, провести диференціальну діагностику захворювань. Завдяки лабораторним дослідженням лікарі бачать об’єктивну картину стану здоров’я маленького пацієнта, стежать в динаміці за перебігом захворювання та ефективністю призначеного лікування.

Які бувають лабораторні аналізи для дітей

Аналізи дітям призначає педіатр з огляду на цілі діагностики або специфіку захворювання, стать та вік дитини, клінічну картину.

Забір біологічного матеріалу, його дослідження та розшифровку аналізів проводить дитяча лабораторія Клініки ЦСМ. Головне функціональне завдання лабораторії — підготовка точної інформації про аналіз біоматеріалу та її порівняння із нормами аналізів для дітей.

У лабораторії Клініки ЦСМ проводяться гематологічні, біохімічні, гормональні, імунологічні, цитологічні дослідження.

Методи лабораторних досліджень для дітей:

У дитячій лабораторії Клініки ЦСМ ви можете здати аналіз на білірубін у новонароджених, аналіз на амінокислоти дитині, аналіз на алергени, аналізи на імунітет у дітей.

Підготовка дитини до здачі аналізів

Більшість аналізів для дітей не вимагає спеціальної підготовки, але в певних випадках, для отримання об’єктивної картини, важливо дотримуватися певних правил. Так, спеціальна підготовка необхідна для того, щоби здати загальний і біохімічний аналіз крові для дітей. За 2–3 дні до забору крові необхідно відмовитися від жирного, смаженого та запеченого. Забір крові проводиться виключно у присутності одного з батьків. У дітей молодшого шкільного та старшого віку важливий загальний психологічний стан.

Процедура та результати дитячих аналізів

Кров із вени дитині беруть у ранкові години. Кров здається натщесерце, останній прийом їжі — не пізніше, ніж за 8–12 годин до забору крові. Вранці можна пити тільки воду.

Взяття крові проводять не відразу після того, як дитина опинилася в процедурному кабінеті. Обов’язково надається декілька хвилин, аби дитина могла озирнутися й ознайомитися з незнайомим оточенням. Забір крові у немовляти необхідно проводити між годуваннями, ближче до другого годування. Перевірте ручки дитини — вони повинні бути теплими (від цього залежить кровонаповнення судин).

Збір сечі для аналізу проводиться у спеціальний контейнер із пластику. У маленьких дітей сечу збирають за допомогою сечоприймача. Перед здачею сечі важливо провести гігієнічні процедури.

У медичну лабораторію сечу потрібно доправити не пізніше, ніж через 3 години після взяття біоматеріалу для аналізу.

Кал збирають у чистий та сухий посуд. Для проведення аналізу достатньо приблизно однієї чайної ложки біоматеріалу. У дитячу лабораторію контейнер необхідно доправити впродовж 10–12 годин після дефекації. Зішкріб на ентеробіоз проводять у клініці вранці. Для проведення об’єктивного дослідження біоматеріалу дитину не підмивають ні вранці, ні ввечері напередодні дослідження.

Наші переваги

 1. Медична лабораторія для дітей оснащена сучасним обладнанням.
 2. Ми пропонуємо широкий спектр виконуваних досліджень.
 3. У нас ви можете швидко та комфортно здати аналізи дитині.
 4. Гарантія точності результатів і конфіденційність інформації
 5. Розшифровка дитячих аналізів проводиться в мінімальні терміни.
 6. Доступні ціни на лабораторні аналізи для дітей.

Лікарі

Лабораторна діагностика є основою для визначення стратегії лікування, багато в чому визначає його результат. Фахівці нашого центру, використовуючи різноманітні технології лабораторної діагностики, можуть не тільки встановити причини патології, але й прогнозувати її розвиток, оцінити ефективність заходів, вжитих для одужання пацієнта.

Отримати різнобічну медичну допомогу, пройти огляд і лабораторне обстеження під час вступу до дитячого закладу, здати аналізи дитині у Білій Церкві ви можете вже сьогодні у Клініці ЦСМ. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і ви дізнаєтеся, які аналізи здати дитині в кожному конкретному випадку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • Взяття слини у транспортний контейнер Salivette у МЦ

 • Взяття зразків у транспортний контейнер у МЦ

 • Взяття DUO/сечі на бакпосів у транспортний контейнер у МЦ

 • Взяття крові одноразовими системами у МЦ

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті