icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Ендокринолог

Ендокринологія — це медичний напрям, що займається вивченням будови та функціонування залоз внутрішньої секреції, а також виявленням, лікуванням і профілактикою їхніх патологій.

Ендокринолог

Ендокринолог у Білій Церкві

Ендокринологія — це медичний напрям, що займається вивченням будови та функціонування залоз внутрішньої секреції, а також виявленням, лікуванням і профілактикою їхніх патологій. Ендокринологія в Білій Церкві добре розвинена, тому звернення до працюючих у Клініці ЦСМ ендокринологів допоможе вам провести комплексне обстеження та лікування за сучасними протоколами світової медицини.

Ендокринолог — це вузькопрофільний лікар, що займається діагностикою, терапією та профілактикою ендокринних захворювань. Звернутися до цього фахівця необхідно, якщо у вас часто виникають перепади настрою, порушився менструальний цикл, підвищилася дратівливість, з’явилося безсоння та часті головні болі, збільшилися лімфовузли, спостерігається постійне відчуття спраги та швидка стомлюваність.

Захворювання, які лікують ендокринологи

До ендокринологів, які працюють у Клініці ЦСМ, можна звертатися для проходження терапії щодо таких патологій органів внутрішньої секреції, як:

Ендокринологія тісно пов’язана з багатьма сферами медицини. Зокрема, консультація з цього профілю необхідна нарівні з обстеженнями в гінеколога і/або мамолога при порушеннях вироблення статевих гормонів у жінок. Саме гормональні збої ведуть до клімактеричного синдрому, безпліддя, гінекомастії, мастопатії, гіперандрогенії тощо.

Регулярні консультації ендокринолога необхідні особам, які входять до групи ризику щодо розвитку патологій органів внутрішньої секреції. Дізнатися, з якою періодичністю потрібно відвідувати лікаря, які хвороби лікує ендокринолог, які застосовуються методи діагностики та лікування, вам допоможуть оператори контакт-центру Клініки ЦСМ.

Симптоми ендокринологічних захворювань

Симптоми ендокринних порушень різноманітні, оскільки гормони відповідають за безліч процесів в організмі: зростання, обмін речовин, функціонування органів, репродуктивну функцію тощо.

Консультація ендокринолога необхідна, якщо у вас простежуються такі симптоми ендокринних порушень:

Як проходить консультація у ендокринолога?

Огляд ендокринолога починається з вивчення скарг, анамнезу життя та хвороби. За наявності підозр на порушення функцій щитовидної залози лікар-ендокринолог проводить первинне оцінювання стану щитовидки за допомогою пальпації. Для складання розгорнутої клінічної картини пацієнту призначаються аналізи (загальні, на гормони, біохімічні), УЗД або інші інструментальні дослідження.

Після отримання результатів діагностики необхідний повторний прийом у ендокринолога, де лікар призначає лікування виявленої патології та озвучує дати контрольних обстежень, мета яких 一 оцінка ефективності терапії та виявлення можливих ускладнень.

Методи діагностики ендокринних патологій

В ендокринології застосовуються такі лабораторні методи дослідження ендокринної системи:

Для оцінювання структурних порушень в ендокринології застосовуються такі візуалізують методи:

План обстеження складається індивідуально для кожного пацієнта відповідно до виявлених під час первинного огляду порушень. У разі необхідності діагностика ендокринних захворювань доповнюється консультаціями гінеколога, уролога, кардіолога та інших профільних фахівців.

Методи лікування захворювань ендокринної системи

Лікування захворювань ендокринної системи проводиться для корекції гормонального дисбалансу, усунення причин його розвитку й отримання стійкої ремісії. Воно може проводитися за допомогою консервативних та хірургічних методів. Тактика визначається індивідуально залежно від виду патології та супутніх станів. Також пацієнту надаються рекомендації з профілактики ендокринних захворювань.

Питання-Відповідь

Чи можна їсти перед прийомом ендокринолога?

Ні, не можна. Якщо ви збираєтеся на консультацію до ендокринолога, прийом їжі та вживання будь-яких рідин потрібно відкласти. Особливо в тих випадках, коли вам призначено прийом у ранковий час — може бути рекомендовано здати аналізи. Їсти й пити не можна протягом 2-х годин до прийому і в тих випадках, коли візит призначено на пообідній час. Оскільки, може виникнути необхідність пройти біоімпедансометрію, яка проводиться з мінімальною підготовкою у вигляді часового інтервалу між вимірами та останнім прийомом їжі та вживанням рідин.

Чи можна чистити зуби перед здаванням крові на гормони щитовидки?

Ні, перед аналізом гормонів щитоподібної залози не можна чистити зуби. Попадання води в шлунок та всмоктування деяких компонентів зубної пасти (наприклад, цукру) через слизову оболонку ротової порожнини може спотворити результати аналізу на рівень гормонів щитовидки.

Як щитоподібна залоза впливає на нервову систему?

Гормони щитоподібної залози беруть участь у регулюванні нервової системи, тому настрій людини (зокрема і його стабільність) безпосередньо залежить від їхнього рівня. Ознакою як зниженого, так і підвищеного рівня гормонів може бути апатія, надмірна емоційність, тривожність, панічні атаки, плаксивість, різкі перепади настрою, агресивна поведінка.

Як часто потрібно відвідувати ендокринолога?

Звертатися до ендокринолога потрібно: при плануванні вагітності, під час вагітності (у рамках планового обстеження), для підбору оральних контрацептивів, за наявності симптоматики, що вказує на проблеми в ендокринній системі. З 45-50 років (незалежно від статі) профілактичний огляд в ендокринолога має стати частиною щорічного check-up здоров'я (для контролю вікових змін). У тих випадках, коли вже виявлено будь-яку профільну проблему, відвідувати ендокринолога рекомендується за потребою, але не рідше, ніж 1 раз на 6 місяців.

Які продукти є корисними для щитовидки?

Для здоров'я щитоподібної залози потрібно додати до раціону такі продукти, як: яблука, журавлина, картопля, цибуля, шпинат, йодована сіль, банани, абрикоси, хурма, броколі, горіхи, сухофрукти (зокрема чорнослив) і дари моря — морська капуста (ламінарія), риба, креветки, краби тощо. Але, якщо вже були виявлені відхилення в роботі щитовидки або є інші протипоказання, корекцію раціону проводять з урахуванням усіх факторів.

Чи можна палити перед походом до ендокринолога?

Утриматися від паління рекомендується за кілька днів до консультації в ендокринолога та/або здачі аналізів ендокринологічного профілю.

Наші переваги

Звертаючись до ендокринологів Клініки ЦСМ, ви отримуєте низку переваг:

 1. Високоточну діагностику.
 2. Всебічний та індивідуальний підхід.
 3. Високу кваліфікацію та великий стаж роботи лікарів.
 4. Лікування за ефективними протоколами доказової медицини.
 5. Доступну ціну консультації ендокринолога.
 6. Конфіденційність.

Лікарі

Ви помічаєте симптоми ендокринних захворювань, тому шукаєте досвідченого ендокринолога в Білій Церкві? У Клініці ЦСМ пацієнти завжди отримують кваліфіковану допомогу. Записатися на прийом до ендокринолога для проведення діагностики або початку лікування вам допоможуть оператори контакт-центру. Також ви можете заповнити заявку на сайті або скористатися формою зворотнього дзвінка.

Фахівці

Мірошник Тетяна Валеріївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії, терапевт

Черненко Лариса Миколаївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CA16B. Консультація лікаря ендокринолога (первинна)

 • CA17B. Консультація лікаря ендокринолога (повторна)

 • Консультація лікаря ендокринолога (заключна)

 • Консультація терапевта (первинна)

 • Ультразвукова діагностика щитоподібної залози

 • 351. Ультразвукова діагностика паращитоподібної залози

 • 361. Ультразвукова діагностика наднирників

Вiдгуки

Олена 19.08.2022

5.0
5.0

Ендокринолог

Задоволена консультацією у ендокрінолога й надалі будемо звертатися до клініки ЦСМ, дуже гарно організовано усі процеси, без черг та очікування

Анна Павловська 28.07.2022

4.0
4.0

Ендокринолог

27.07. була на консультації у ендокринолога Черненко Лариса Миколаївни. Лікар сподобалася, дуже приємна у спілкуванні, не притягувала за вуха те, чого немає, не нав'язувала зайвого, все по суті. Єдине - важко пробитися до колл-центру, було постійно зайнято. А так, рекомендую.

DELFI 11.05.2022

5.0
5.0

Эндокринолог

Классная клиника! Всё организовано на 10 из 10. И врач-эндокринолог вполне соответствует заведению. Прием быстрый, но содержательный. Всё расписала, объяснила что и почему нужно досдать, пройти... Уже успела побывать и на повторном приеме, получить назначения и рекомендации по коррекции образа жизни и питанию. Придерживаюсь назначений и начала чувствовать себя уже намного лучше, хотя после последнего приема прошло всего 14 дней. Искренние рекомендации!

Pastor 03.04.2022

5.0
5.0

Эндокринолог

Татьяна Валерьевна очень внимательно отнеслась к моим жалобам на ухудшившееся самочувствие, успокоила, разложила по полочкам всю ситуацию, подготовила и объяснила перечень анализов, которые нужно сдать и назначила предварительное лечение - до следующего приема, где по результатам исследований можно будет более точно говорить. Полностью дала всю информацию которую я надеялся получить от врача высшей категории. Благодарю и рекомендую Мирошник Татьяну Валерьевну!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті