icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Спортивна реабілітація

У процесі розвитку дітей не обійтися без забитих місць, розтягнень чи переломів, особливо якщо дитина займається активними видами спорту. Клініка ЦСМ пропонує ефективні методики та програми спортивної реабілітації дітей.

Спортивна реабілітація

Спортивна реабілітація дітей

Переломи, забиття та розтягнення часто супроводжують дітей, які займаються різними видами спорту. Клініка ЦСМ — міжнародний медичний центр спортивної реабілітації та фізіотерапії, який пропонує ефективні програми спортивної реабілітації дітей. Використовувані нами методи дають змогу відновити опорно-рухові функції організму та якісно підготуватися до майбутніх змагань. У складанні програм спортивної реабілітації беруть участь кваліфіковані фахівці в галузі спортивної медицини для дітей, ендокринології та дієтології. Клініка має у своєму розпорядженні найбільше та найсучасніше відділення фізіотерапії в Україні. Тут можна отримати весь спектр послуг: від діагностики до лікування та відновлення організму.

Ми готові запропонувати рішення та послуги, які допоможуть вам досягти будь-якої мети та вирішити будь-яку проблему. Від фізіологічних тестів до силових тренувань, від особистих тренерських порад до спортивного харчування — наші фахівці пропонують вам доступ до знань та досвіду, які вам потрібні, щоби рухатися швидше та отримувати більше задоволення від спорту.

Спортивна реабілітація — це комплекс лікувально-фізкультурних заходів, спрямованих на максимальне відновлення чи компенсацію фізіологічних, психічних, соціальних та професійних функцій спортсменів. Відсутність реабілітації в педіатрії або її недостатнє проведення може спричинити прогресування патологічних процесів, тимчасову непрацездатність і навіть інвалідизацію.

Коли та навіщо потрібна реабілітація дітей, які займаються спортом?

Спортивна реабілітація показана дітям, які займаються професійним або аматорським спортом. Великі фізичні навантаження часто пов’язані з різними травмами. У разі їхнього виникнення дитина відчуває біль, з’являється набряклість травмованої ділянки, може підвищуватися загальна температура тіла.

Усі спортивні травми умовно поділяють на первинні та повторні. Первинні виникають через порушення техніки безпеки на тренуваннях чи змаганнях. Часто їхньою причиною стає неправильно здійснені рухи. Такі травми стаються під час неорганізованих занять спортом — коли діти займаються без професійного тренера.

Серед частих причин дитячого спортивного травматизму: несправність спортивного інвентарю, погані метеоумови, незручне обмундирування або невідповідні місця проведення тренувань та змагань. Повторні травми — наслідок неправильного або незакінченого лікування та реабілітації після спортивних травм у дітей.

Види спортивних травм та їхніх наслідків у дітей

Деякі спортивні травми у дітей можуть набувати хронічного характеру. Це відбувається внаслідок різкого збільшення навантаження або через однотипні повторювані рухи. Для таких травм характерний постійний, наростаючий з часом ниючий біль. У цьому випадку дитину терміново потрібно показати дитячому ортопеду.

Найбільш травмонебезпечні види спорту:

Також отримати спортивну травму можна, займаючись великим тенісом, бігом, стрибками, бейсболом, баскетболом, плаванням.

Команда Клініки ЦСМ — це провідні експерти у сфері спортивної реабілітації дітей, фізіотерапії та мануального лікування. Ми розробляємо індивідуальні програми реабілітації дітей після спортивних травм. Персонал клініки має досвід роботи з представниками всіх категорій та рівнів: від футболістів до плавців. Ми працюємо як із професійними спортсменами, так і з аматорами.

Методи діагностики та лікування у спортивній реабілітації дітей

ЦСМ — клініка повного циклу, що надає рішення від діагностики до лікування та реабілітації після спортивних ушкоджень. На первинній консультації у дитячого ортопеда здійснюється ретельний огляд та збирання анамнезу пацієнта. Лікар оцінює загальний та функціональний стан дитини, характер та тяжкість травми. У разі потреби виписує направлення до дитячого кардіолога чи невропатолога.

Для складання індивідуального плану відновлення формується попередній прогноз та кінцева мета реабілітації. Фахівець розповість батькам про те, чи буде відновлення дитини після травми повним чи частковим. Клінічна діагностика зазвичай проводиться після закінчення відновлювальних заходів. Фахівець оцінює результат, отриманий від реабілітації.

Клініка ЦСМ користується провідними методами спортивної реабілітації дітей. Ваша дитина зможе досягти чималих висот у спорті. Завдяки нашим методикам маленькі спортсмени отримують можливість швидко відновитися після отриманих травм для продовження сходження до спортивного Олімпу.

Медична реабілітація дітей, спортивна медицина, фізіотерапія, дієтологія — у нашій клініці використовується мультидисциплінарний підхід до вирішення питань дитячого травматизму.

Для покращення спортивних результатів дитини у клініці використовується:

 1. Консультації з тренерами та фізіологами для планування способу досягнення цілей. Додаються сесії допомоги коучингу для отримання докладних відповідей на питання, що хвилюють батьків спортсменів-початківців.
 2. Тестування — фізіологічні тести лабораторного рівня без відвідування лабораторії для отримання інформації про поточну фізичну форму дитини, її фізіологічний профіль та способи підвищення ефективності тренувань.
 3. Розробка та корекція спортивного харчування, заснована на науково обґрунтованих рекомендаціях. Фахівці клініки проводять базове оцінювання власного спортивного харчування дитини. З огляду на отримані дані здійснюється коригування спортивної дієти або її складання з нуля.
 4. Спортивна медицина. Лікарі нашої клініки мають великий досвід роботи у спортивній медицині. Ви та ваша дитина можете отримати експертне керівництво із травм та біомеханіки, а також допомогу в терапії та профілактиці проблем, пов’язаних зі спортом.
 5. Індивідуальні тренування та заняття з особистим тренером покращують навички та фізичну форму дитини. Ми надаємо послуги індивідуальних занять із велоспорту, бігу, тенісу, плавання. Ми проводимо віртуальні тренування з гідом для вашої дитини або спортивного клубу, у якому він займається.
 6. Фізіологічне тестування охоплює роботу в кімнатах гіпоксітерапії, що імітують умови гірського повітря. Вони були спеціально розроблені на замовлення фахівцями США та Південної Кореї для покращення фізичних здібностей спортсменів та отримання ними конкурентних переваг на змаганнях.

Лікування спортивних травм у дітей

Спортивна реабілітація в Клініці ЦСМ охоплює спортивну та загальну фізіотерапію.

Спортивна фізіотерапія проводиться з використанням програм для лікування травмованих дітей-спортсменів із виявленням та усуненням першопричин травми. Концепція спортивної фізіотерапії полягає у функціональному оцінюванні, за якою йде етап активного відновлення на основі рухів та вправ з імітацією спортивних змінних пацієнта.

На тіло дитини здійснюють поступові навантаження, що сприяють підвищенню витривалості. Заняття з фізіотерапевтом націлені на те, щоби тіло спортсмена могло витримувати навантаження повторюваних тренувань та змагань професійного рівня. У процесі фізіотерапії дитину тестують для оцінки прогресу, який надасть змогу йому повернутися до спортивних занять, сповненим сил та впевненості.

Програма фізіотерапії ґрунтується на наукових дослідженнях у галузі реабілітації та профілактики спортивних травм. Спортивна реабілітація дітей у клініці доступна як в індивідуальному порядку, так і для команд будь-якого рівня підготовки.

Загальна фізіотерапія — це безпечний та ефективний спосіб впоратися з травмою та її наслідками. Він дає змогу дитині повернутися до повсякденних побутових та спортивних занять, до яких вона звикла до появи хвороби, травми чи операції. Клініка має у своєму розпорядженні найпотужніший набір фізіотерапевтичного обладнання в Україні.

Фахівці клініки ЦСМ надають фізіотерапевтичні послуги для всіх проблем опорно-рухового апарату, ортопедії, посттравматичних захворювань та проблем, пов’язаних із фізичною активністю.

Ми надаємо послуги з фізичної реабілітації дітей при таких станах та захворюваннях опорно-рухового апарату (у деяких випадках у співпраці з медичним персоналом у перед- та післяопераційному періоді):

Клініка також використовує інші сучасні методики, спрямовані на відновлення дітей після спортивних травм:

Результати спортивної реабілітації дітей

Для отримання позитивного ефекту відновлення після травми варто розпочинати практично з перших днів. Допомога реабілітолога може знадобитися навіть під час перебування у стаціонарі в перед- або післяопераційний період. Також важливо оцінювати можливість проходження реабілітації вдома.

Тривалість реабілітації залежить від виду та ступеня тяжкості травматичного ушкодження, функціональних можливостей та здатності організму дитини до відновлення.

Спортивна реабілітація дітей демонструє хороші результати та відзначається високим рівнем ефективності:

Ефект спортивної реабілітації оцінюється шляхом діагностичних заходів:

Спортивні травми істотно знижують рівень активності у спорті, а також і в побуті. Клініка ЦСМ використовує методи реабілітації, спрямовані на максимальне відновлення та компенсацію порушених чи втрачених функцій організму. Ми використовуємо мультидисциплінарний, комплексний, але індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Це дає змогу суттєво скоротити терміни реабілітації, а також сформувати відповідальне ставлення дитини як до відновлення, так і до здоров’я загалом.

Наші переваги

 1. Клініка ЦСМ повного циклу, що охоплює всі стадії відновлення після травми: діагностику, лікування та реабілітацію.
 2. Спортивна реабілітація дітей із будь-якими видами травм.
 3. Найпотужніший та найсучасніший набір фізіотерапевтичного обладнання у всій Україні.
 4. Спортивна реабілітація дітей здійснюється за індивідуальною програмою, складеною з огляду на характер та тяжкість отриманої травми, її можливих ускладнень та особливостей раніше отриманої терапії.
 5. Команда кваліфікованих лікарів та професійних фахівців у галузі реабілітології та спортивної медицини. Наша команда фізіотерапевтів бере участь у безперервному навчальному процесі, регулярно відвідуючи курси підвищення кваліфікації, що дає змогу бути в курсі останніх наукових досліджень, щоби надавати послуги фізіотерапії на основі фактичних даних.
 6. Можливість проходження реабілітації в умовах стаціонару з проживанням дитини та супроводжуючого.
 7. Міждисциплінарний підхід нашої клініки дає змогу ефективно розв'язувати проблеми травматизму у дітей та успішно прогнозувати можливість спортивної кар’єри в майбутньому.

Лікарі

Шукаєте клініку для проходження курсу реабілітації дитини після спортивної травми? Бажаєте покращити показники у спорті та підвищити витривалість маленького спортсмена? У Клініці ЦСМ працюють лікарі з великим практичним досвідом, які пройшли стажування у найкращих реабілітаційних центрах Європи. Щоби дізнатися про вартість реабілітації та записатися на первинну консультацію, зателефонуйте нам за вказаними номерами або залиште заявку на зворотний дзвінок у спеціальній формі на сайті.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • 30. Гіпербарична оксигенація (ГБО)

  60 хвилин

 • AMC1B. Голкорефлексотерапія Дитячий

  30 хвилин

 • 32. Сеанс остеопатії для дітей Дитячий

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті