icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Перинатальний центр

Перинатальний центр Клініки ЦСМ надає повний спектр діагностичних та лікувальних процедур на високоточному обладнанні експертного рівня дла вагітних та жінок, що народили.

Перинатальний центр

Перинатальний центр у Білій Церкві

Перинатальний центр — це один із підрозділів Клініки ЦСМ, фахівці якого проводять консультації, лікування та відновлення вагітних та жінок, які народили, здійснюють ведення вагітності, готують вагітних до розродження та грудного вигодовування, проводять якісну діагностику вагітності та здоров'я жінки тощо. Наш перинатальний центр у Білій Церкві гарантує повний комплекс гінекологічної допомоги вагітним і жінкам, які народили. Для того, щоб забезпечити здоров'я та спокій жінки під час та після вагітності, у нашій клініці є обладнання експертного рівня, власна сучасна клініко-діагностична лабораторія та високий професіоналізм середнього та старшого медичного персоналу.

Структура перинатального центру

До структури перинатального центру для вагітних Клініки ЦСМ у Білій Церкві входять такі підрозділи, як:

Коли потрібно звернутися до перинатального центру?

Основні послуги перинатального центру зосереджені на:

Відповідно, звертатися та отримувати гінекологічну допомогу в нашому перинатальному центрі можна і потрібно саме за цими напрямками.

Методи діагностики у перинатальному центрі

Перинатальне відділення Клініки ЦСМ має всі можливості для проведення таких видів діагностики експертного рівня, як:

Послуги та операції у перинатальному центрі

Фахівці нашого перинатального центру надають широкий спектр послуг з діагностики, лікування (зокрема проводять хірургічне лікування захворювань), підготовки до пологів, відновлення після пологів та хвороб.

Консультативно-діагностичне відділення

У цьому підрозділі нашого перинатального центру надають повний комплекс медичних послуг, які можуть знадобитися при безпечному веденні вагітності (зокрема з ускладненим перебігом). Серед них:

УЗД у період вагітності забезпечує повний і докладний скринінг кожного органу плода — від того, скільки пальців на руках і ногах до будови лицьових кісток. Також лікар може виміряти певні параметри плода, провести транскраніальну доплерографію, виявити вроджені аномалії розвитку плода або вчасно виявити патологію перебігу вагітності.

Головне завдання лікарів — визначити та проконтролювати стан вагітної та плоду. Наші фахівці дуже уважно ставляться до скарг пацієнтки, даних анамнезу (зокрема проводиться аналіз перебігу та ведення попередніх вагітностей), проводиться клінічна інтерпретація результатів діагностик, оцінюється ефективність лікування, що проводиться.

На підставі отриманої інформації акушер-гінеколог складає індивідуальний план заходів по веденню вагітності:

Гінекологічне відділення

У гінекологічному відділенні перинатального центру Клініки ЦСМ у Білій Церкві надається допомога жінкам до 22-го тижня вагітності та після народження дитини:

Діагностика та лікування гінекологічних захворювань у відділенні перинатального центру проводяться строго у відповідності до сучасних міжнародних стандартів та протоколів. 

Головне завдання лікарів перинатального відділення — встановити причину захворювання та підібрати найбільш ефективну схему лікування.

Клініко-діагностична лабораторія

Наш перинатальний центр у Білій Церкві має власну клініко-діагностичну лабораторію, яка проводить усі необхідні дослідження для забезпечення планового та ургентного обстеження пацієнток. Завдяки ним лікарі центру можуть поставити правильний діагноз, підібрати схему лікування та перевірити контроль її ефективності. 

КДЛ має висококваліфікований персонал та оснащена високопродуктивним обладнанням. Достовірність результатів контролюється лікарем-лаборантом із багаторічним досвідом роботи. 

Забір біологічного матеріалу для досліджень проводить висококваліфікований персонал відповідно до розроблених алгоритмів та відповідно до вимог інфекційної безпеки.

Питання-Відповідь

Що означає перинатальний період?

За класифікацією ВООЗ, перинатальний період (грец. «peri» — навколо, близько + лат. «natus» — народження; син. навколопологовий період) — це період, що включає ембріональний розвиток з 22-го повного тижня (антенатальний період), період пологів (інтранатальний) та перші 7 діб позаутробного життя дитини (постнатальний). У деяких країнах початок перинатального періоду прийнято відраховувати від 28 тижня вагітності. Найдовший перинатальний період спостерігається при переношуванні вагітності.

Що таке перинатальна патологія?

Перинатальна патологія — це патологічний стан або захворювання у плода або новонародженої дитини, яке виникає в перинатальний період (з 22 тижня вагітності по 7 добу після народження дитини).

Хто дає направлення до перинатального центру?

Направити до перинатального центру може лікар жіночої консультації або ви можете самостійно записатися на консультацію до перинатального центру.

Переваги перинатального центру у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня у Київській області, яка надає повний комплекс послуг від експертної діагностики до ефективного відновлення.
 2. Високий рівень надання медичних послуг: для лікування, діагностики та реабілітації у клініці використовується обладнання експертного рівня, застосовуються новітні технології.
 3. Власна діагностична лабораторія.
 4. Лікарі, яким можна довіряти: багато наших лікарів приїжджають з Києва і мають багаторічний досвід роботи з вагітними.
 5. Органозберігаюча тактика проведення операцій.
 6. Можливе проведення консиліумів із залученням суміжних фахівців експертного рівня.
 7. Дотримання інфекційної безпеки проведення маніпуляцій та високих стандартів чистоти та стерильності приміщень.
 8. Комфортабельність умов перебування (зокрема ви можете приїхати до нас із будь-якого міста Київської області, є можливість розміщення у готелі).
 9. Проводимо консультації щодо грудного вигодовування.
 10.  Доступна вартість надання медичних послуг.

Шукаєте перинатальний медичний центр? Клініка ЦСМ пропонує вам відвідати свій перинатальний центр у Білій Церкві. Щоб ваш візит був максимально продуктивним, завчасно зв'яжіться з нашим контакт-центром та опишіть свою ситуацію або залиште заявку на сайті, ми підберемо найзручніший для вас час відвідування. Довірте своє здоров'я професіоналам. Під час вагітності, її планування і після розродження це — важливо як ніколи.

Фахівці

Колєснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, мамолог

Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, спеціаліст з УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • Консультація гінеколога (первинна)

 • Консультація гінеколога (повторна)

 • Ультразвукова діагностика - гінекологія (матка, яєчники)

Вiдгуки

Софія Білоус 04.03.2023

5.0
5.0

Перинатальний центр

Ми з чоловіком зараз плануємо вагітність, тому вирішили звернутися до Клініки ЦСМ. Раніше уже зверталася сюди з інших питань і знаю, що лікарі тут дуже кваліфіковані і справжні професіонали своєї справи. Консультувалися у Наумової К. М., вона все нам роз'яснила і дала необхідні рекомендації. Тепер попереду нас чекає довгий і цікавий шлях.

Dreamer 06.10.2022

5.0
5.0

Перинатальный центр

Сейчас мою беременность в перинатальном центре ЦСМ наблюдает Колесник А.И. - это очень крутой и внимательный доктор. До Александра Ивановича за эти 6 месяцев сменила уже 2-х врачей... но это было тупо неприкрытое хамство, когда мне впрямую говорили, что как я так могу глупо поступать после 2-х кесарево еще и 3-ю беременность, проблем им добавляю... просто даже не хочу комментировать... Этот врач наоборот меня успокоил, сказал, что сейчас рожают и при большем количестве кесарево, что это риск, но при профессиональной помощи, все будет окей. Благодарна ему за профессиональную, адекватную оценку без "зачем вам 3-й ребенок". Советую!

Христя К 17.09.2022

5.0
5.0

Перинатальний центр

Дуже круто, що приватний перинатальний центр у Білій Церкві з'явився! Нехай без родильного дому, але все ж таки, добре що є послуги ведення та планування вагітності, які можна пройти в одному місці. А ще мені дуже сподобалась якість УЗ-сканеру, це дуже круто!

Аделіна 23.08.2022

5.0
5.0

Перинатальний центр

Планую зараз вагітність у Наумової К. М. Все дуже грамотно!

Nina Bielovol 30.06.2022

5.0
5.0

Перинатальний центр

Зверталися до Світлани Іванівни Шахматової для пренатальної діагностики хромосомних патологій плода, а потім і взагалі залишилася у неї на ведення вагітності до пологів. Дуже шкода, що в клініці не можна народжувати, а то я й народжувала тут, дуже подобається рівень їх обладнання та організації.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті