icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Логопедичний масаж для дітей

Дитячий логопедичний масаж стимулює стовбурові структури головного мозку, підвищує еластичність м'язових волокон. Процедура допоможе нормалізувати мову та покращити загальний стан дитини.

Логопедичний масаж для дітей

Логопедичний масаж для дітей у Білій Церкві

Артикуляційна гімнастика, масаж артикуляційного апарату, логомасаж або, як його ще називають, логопедичний масаж — це система, яка включає мануальний вплив і спеціальні вправи, дія яких спрямована на розвиток правильної роботи мовного апарату у пацієнтів (незалежно від їх віку). Дитячий логопедичний масаж стимулює стовбурові структури головного мозку, підвищує еластичність м'язових волокон. Проведення логомасажу у дітей, у яких проблеми з мовленням супроводжуються порушенням кровопостачання головного мозку, дозволяє виправити дикцію та навчити правильно вимовляти багато звуків. 

Пройти курс логопедичного масажу у Білій Церкві у Клініці ЦСМ — нормалізувати мову та покращити загальний стан дитини. У нашій клініці повного циклу вашій дитині не тільки якісно відкоригують мовлення, а й проведуть діагностику, яка буде необхідна для уточнення особливостей її стану перед початком курсу лікування. Для уточнення та встановлення діагнозу в клініці використовується діагностична апаратура експертного рівня. Інтерпретацію результатів та лікування проводять фахівці з багатим досвідом, багато з яких приїжджають із Києва.

Показання до логопедичного масажу

Застосовувати чи не застосовувати логопедичний масаж — вирішує лікар. При цьому він керується наявністю таких клінічних ознак, як:

Крім того, логопедичний масаж язика та інших м'язів мовного апарату часто використовують як частину реабілітації після ЧМТ та операцій, що торкнулися лицьових м'язів або нервів, що призвело до порушень мовних функцій.

При яких захворюваннях призначається процедура

Протипоказання до логопедичного масажу

Як правило, протипоказання до застосування логопедичного масажу в дітей є ​​відносними (мають тимчасовий характер). Серед них:

Також застосовувати логопедичний масаж потрібно з великою обережністю, якщо у дитини діагностовано або підозрюються такі проблеми, як:

Фахівці Клініки ЦСМ перед призначенням процедури «Логопедичний масаж для дітей» проведуть ретельну діагностику та підберуть програму, яка базуватиметься на індивідуальних особливостях дитини, що робить застосування методики максимально ефективним та безпечним.

Види логопедичного масажу

Логопедичний масаж у Білій Церкві у Клініці ЦСМ проводиться за кількома векторами впливу. Кожен вид терапії має свої особливості, обмеження, переваги, виконується відповідно до показань, методики та перевірених протоколів лікування. 

Наші фахівці використовують такі види логомасажу, як:

Як проходить сеанс логопедичного масажу в клініці?

Логопедичний масаж для дітей проводять курсами. Залежно від поставленої мети, віку та стану дитини один курс може тривати 10, 15 або 20 сеансів, які проводяться щодня або через день.

Тривалість одного заняття варіюється від 10 до 15 хвилин. 

Залежно від індивідуальних показань маленького пацієнта (тяжкість дефектів мови, особливості мовного апарату, вік, вид призначеної корекції тощо), вплив на артикуляційний апарат може бути й розслаблюючим, і активізуючим. Від вибору цих цілей безпосередньо залежить сила дії рук спеціаліста чи апаратів. Для розслаблення застосовуються легкі погладжування, а для зміцнення та активізації м'язового тонусу — більш інтенсивні, сильні та часті рухи.

Також у Клініці ЦСМ навчають батьків елементарним навичкам проведення класичного логопедичного масажу в домашніх умовах. Це не складно!

Ефективність логопедичного масажу

Користь логопедичного масажу доведена вже десятками тисяч пацієнтів. 

Завдяки масажу артикуляційного апарату:

Позитивна динаміка в мовленні дитини помітна вже після першого курсу лікування. При цьому результат лікування багато в чому залежить від діагнозу, віку та інших індивідуальних особливостей дитини.

Питання-Відповідь

Що таке логомасаж (логопедичний масаж)?

Логомасаж (логопедичний масаж) — техніка прямого впливу пальцями або спеціально призначеними для таких маніпуляцій пристроями (зондами, шпателями, насадками) на м'язи, які беруть участь у функціонуванні артикуляційного апарату (гортань, голосові складки, язик, м'яке і тверде небо, зуби верхньої та нижньої щелепи, губи, носоглотку тощо). Його мета — нормалізація м'язового тонусу.

Як зрозуміти, що дитині потрібен логопедичний масаж?

Логопедичний масаж показаний дітям, у яких спостерігається порушення рухливості м'язів язика, щік, губ та мімічних м'язів, затримка розвитку мови. Також логомасаж рекомендований дітям, яким було діагностовано дизартрію, ринолалію, механічну дислалію, заїкуватість тощо.

Скільки триває курс логопедичного масажу?

Логопедичний масаж проводять курсами по 10, 15 чи 20 сеансів.

Як часто можна робити логопедичний масаж?

В рамках курсу сеанси бажано проводити щодня або через день. Після перерви на 1-2 місяці курс логопедичного масажу можна повторити.

Що входить до логопедичного масажу?

Процедура логопедичного масажу може включати такі методи, як: дихальна корекція, масаж м'язів обличчя, масаж шийних м'язів, масаж язика, масаж внутрішньої поверхні щік, масаж губ.

Переваги лікування у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня повного циклу Київської області, в якій швидко визначать рівень мовного розвитку та діагностують розлад.
 2. Високий рівень кваліфікації та великий досвід роботи лікарів: багато лікарів приїжджають для консультації пацієнтів із Києва.
 3. Можна отримати консультацію логопеда, невролога та психолога.
 4. Інфекційна безпека та реальний результат.
 5. Доступна вартість послуг.

У вашої дитини є показання до логопедичного масажу? Бажаєте проконсультуватися з логопедом щодо обґрунтованості застосування методики? Щоб записатись на логопедичний масаж у Білій Церкві до фахівця Клініки ЦСМ, зв'яжіться з нашим контакт-центром за телефоном або залиште заявку на сайті. Ми не обіцяємо вам швидкий результат, але він точно буде. Довірте здоров'я та якість життя своєї дитини професіоналам.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC20B. Консультація логопеда (первинна) Дитячий

  30 хвилин

 • CC21B. Консультація логопеда (повторна) Дитячий

 • CC22B. Консультація логопеда (заключна) Дитячий

  30 хвилин

 • LC2B. Логопедичний масаж Дитячий

  25 хвилин

 • Логопедичний комплекс ( заняття+масаж) Дитячий

Вiдгуки

Олена 11.04.2023

5.0
5.0

Логопедичний масаж для дітей

Про логопедичний масаж вперше почула від нашого лікаря, навіть не знала, що таке є. Але метод справді дієвий, після проходження першого курсу відбулося значне покращення у мовленні сина.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті