icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Імунодефіцитні стани

Імунодефіцитні стани в дітей: клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує компетентну допомогу в діагностиці та лікуванні імунодефіцитів у малюків та підлітків. Наші досвідчені фахівці використовують сучасні методи для покращення імунітету та загального стану здоров'я маленьких пацієнтів.

Иммунодефицитные состояния причины

Імунодефіцитні стани: як побудувати потужну стіну захисту організму?

Імунітет – прикордонник, що не дозволяє ворогові пробратися на територію організму. В арсеналі імунної системи – армія захисників від різних недугів. Але імунітет іноді може давати збої, його складові можуть захворіти та потребувати допомоги. Такі випадки мають медичну назву – імунодефіцитні стани.

Імунодефіцитні стани: класифікація та причини

Імунітет – одна з найскладніших систем організму, що налаштована на постійний захист від збудників хвороб. Імунна система – конгломерат компонентів (клітин, тканин, органів), де кожний має власні функції. До складу системи входять:

Усі компоненти чітко співпрацюють між собою. Випадання лише одного з налагодженого процесу може викликати імунодефіцит, спровокувати втрату бар'єрів захисту, що призводить до запалень, порушень, захворювань організму. Такі явища й називають імунодефіцитні стани (ІДС). Вони потребують ретельного аналізу та контролю.

Імунодефіцитні стани та причини їх виникнення:

Імунодефіцитні стани – це складні процеси, що можуть відбуватися на клітинному та навіть молекулярному рівні. Дослідження, спостереження та контроль над ними під силу імунологам, що мають спеціальні знання/навички.

Імунодефіцитні стани: симптоми, діагностика, лікування

Безперечно, ключовим симптомом порушень в імунній системі є часті/повторні інфекційні захворювання будь-якого походження. Інша симптоматика:

Симптоми можуть мати індивідуальний характер, тому імунодефіцитні стани потребують ретельного дослідження та точної діагностики для подальшого лікування. 

Клініка ЦСМ у Білій Церкві – провідний медичний заклад з розвинутою імунологією та найсучаснішим обладнанням для діагностики та лікування будь-яких недугів і станів.

Імунодефіцитні стани у дітей

Тендітна імунна система малечі, що знаходиться на початку формування та становлення, потребує ретельного нагляду й опіки. Поряд із загальними симптомами імунодефіцитних станів у дитини можуть виявлятися підвищена плаксивість, дратівливість, занепокоєність. Щодо наслідків, вони можуть спровокувати затримку росту, розвитку, аутоімунні реакції.

Дитячий імунолог у Білій Церкві – охоронець здоров'я вашої малечі. Він проведе ретельне дослідження стану, скорегує порушення імунних функцій, розробить індивідуальну комплексну програму профілактики та лікування.

Які симптоми можуть вказувати на імунодефіцит у дитини?

Серед основних симптомів, що можуть вказувати на імунодефіцит у дитини, варто звернути увагу на часті або важкі інфекції, апатію, повільне одужання після хвороби, а також часті рецидиви інфекцій.

Як діагностують імунодефіцит у дітей?

Діагностика імунодефіциту у дитини включає ретельний медичний огляд, аналізи крові для визначення рівня імунних клітин та антитіл, а також інших спеціальних тестів, що дозволяють оцінити функцію імунної системи.

Які методи лікування імунодефіциту у дітей використовуються в клініці ЦСМ у Білій Церкві?

В клініці ЦСМ у Білій Церкві ми індивідуально підходимо до кожного випадку імунодефіциту у дитини. Лікування може включати імуномодуляторні препарати, профілактичні заходи проти інфекцій, а також консультативну підтримку для підтримки оптимального стану імунної системи дитини.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті