icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Найкращий работодавець року
Лікування гастриту у Білій Церкві.

Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує комплексний підхід до лікування гастриту, враховуючи індивідуальні потреби кожного пацієнта. Залучаючи досвідчених гастроентерологів та сучасні методи діагностики, клініка проводить ретельне обстеження, що включає ендоскопію та аналізи, для точної оцінки стану пацієнта. Завдяки сучасному обладнанню та дружньому середовищу, клініка ЦСМ забезпечує пацієнтам комфорт та ефективність у процесі лікування гастриту.

гастрит лечение

Гастрит - причини, симптоми та лікування в Білій Церкві

Що таке гастрит? Це фактично запальний процес і дистрофічні зміни слизової оболонки шлунка. Попри профілактичні заходи та широку обізнаність щодо гастриту сотні тисяч людей щодня стикаються з різями в животі. Тож гастрит – це хвороба, яка часто ігнорується пацієнтами та призводить до важких ускладнень, аж до розвитку пухлини чи кровотечі.

Види та причини гастриту

Хвороба має гостру та хронічну форми, проте хронічний гастрит поділяють ще на два види за джерелом появи:

Окрім того, гастрит може виникати через нездорову їжу на кшталт снеків, фастфуду чи тривале вживання аспірину, протизапальних і знеболювальних ліків. Гастрит, причини якого полягають у небезпечних дієтах (винятково вода, соки, кефір тощо) чи гіповітамінозі, зумовлює те, що шлунковий сік починає замість їжі перетравлювати власні тканини та знижує імунітет. Ще однією досить вагомою причиною хвороби, особливо гастриту у дітей, може бути стрес. Тож педіатр у Білій Церкві в клініці «ЦСМ» – це просто необхідна опція за воєнних умов тривожності.

Симптоми гастриту, які вказують на розвиток хвороби:

При подальшому перебігу хвороби та її переходу у хронічний стан спостерігаються загальна слабкість і субфебрильна температура на рівні 37-37,5 градусів.

Діагностика та лікування гастриту

Основними методами діагностики за протоколом лікування гастриту є УЗД-обстеження та КТ органів черевної порожнини, гастро- й ендоскопія, дихальний тест на Helicobacter pylori та pH-метрія. Гастроентерологія у клініці «ЦСМ» має всі можливості для проведення досліджень.

Як лікувати гастрит, добре знають фахівці нашого медзакладу. Лікарі запропонують за гнучкими тарифами:

Гострий гастрит успішно лікується без наслідків. Хронічний гастрит, симптоми якого охоплюють ще й наліт на язиці, зниження апетиту та втрату ваги, за легкого перебігу лікують вдома, в інших випадках пацієнта госпіталізують. Клініка ЦСМ у Білій Церкві забезпечить комфортні умови перебування у стаціонарі.

Якщо гастрит не лікувати, він може призвести до таких ускладнень, як виразка шлунка, внутрішня кровотеча, атрофія слизової оболонки тощо. Чим лікувати гастрит у хронічній формі, знають гастроентерологи клініки «ЦСМ». Вони призначать потрібні ліки, розроблять зміни у харчуванні та режим, спрямований на здоровий спосіб життя. Крім того, важливо дотримуватись правильного харчування, відмовитися від алкоголю та куріння, а також уникати стресу та тривалого вживання нестероїдних протизапальних препаратів.

Хворим на гастрит також рекомендована м'яка дієта: відварене чи приготоване на пару м'ясо, овочі, каші, кисломолочні продукти з низьким вмістом жиру та багато рідини. А от уникати потрібно гострих, жирних, копчених, смажених страв, газованих напоїв, алкоголю, кави та продуктів з високою кислотністю (цитрусові, томати).

FAQ: Питання і відповіді

Чи можна запобігти гастриту?

Запобігти гастриту можна, дотримуючись здорового способу життя, зокрема правильного харчування, відмови від алкоголю та куріння, а також обмеження стресу та уникання тривалого вживання нестероїдних протизапальних препаратів.

Чи гастрит може перейти в більш серйозні захворювання?

Хронічний гастрит, якщо його не лікувати, може призвести до ускладнень, таких як виразка шлунка, кровотеча, атрофія слизової оболонки шлунка або навіть до розвитку раку шлунка.

Чи гастрит можна вилікувати повністю?

Гострий гастрит часто лікується і не залишає наслідків, тоді як хронічний гастрит може вимагати тривалого контролю та лікування, але його симптоми можна ефективно контролювати за допомогою правильного лікування та змін у способі життя.

Які продукти потрібно уникати при гастриті?

При гастриті слід уникати гострої, жирної, копченої, смаженої їжі, а також газованих напоїв, алкоголю, кави та продуктів з високою кислотністю, таких як цитрусові або томати.

Як змінити дієту при гастриті?

Рекомендовано перейти на м'яку дієту, яка включає відварене або приготоване на пару м'ясо, овочі, каші, кисломолочні продукти з низьким вмістом жиру та багато рідини. Їжу слід вживати маленькими порціями кілька разів на день.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті