icon

Адреси клінік

м. Біла Церква, вул. Млинова 37А (На карті)

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27 +38 (073) 073-03-85

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Найкращий работодавець року
Лікування подагри в Білій Церкві

Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує комплексне лікування подагри з індивідуальним підбором терапії. Досвідчені ревматологи проводять точну діагностику та призначають ефективне медикаментозне лікування, дієту та фізіотерапію. Сучасне обладнання та мультидисциплінарний підхід допомагають зняти біль, зменшити запалення та запобігти загостренню, покращуючи якість життя пацієнтів.

лікування подагри

Подагра: діагностика та лікування у клініці «ЦСМ»

Подагра – це розповсюджена патологія, що характеризується нападоподібним перебігом. Частіше за все при її розвитку спостерігається ураження великого пальця стопи. Запальні процеси також можуть виявлятися в інших суглобах. Вкрай важливо своєчасно діагностувати захворювання та почати лікування, щоб надалі запобігти загостренням. Клініка ЦСМ у Білій Церкві надає весь спектр таких послуг.

Подагра: що це?

Подагра є системною патологією, для якої характерне відкладення сечової кислоти у м’яких тканинах і підвищення її рівня в крові. Внаслідок цього починаються запальні процеси, з’являється подагричний вузол у вигляді гранульом.

Розбираючись, що таке подагра, варто зазначити, вона може бути первинною та вторинною. Виникнення первинної зумовлене підвищеним виділенням сечової кислоти чи порушенням процесу її виведення з організму. Вторинна подагра розвивається при порушенні роботи нирок і на тлі різних захворювань, внаслідок прийому ліків певних видів, з інших причин.

Подагра: причини появи

Розвиток патології зумовлений критичним підвищенням рівня сечової кислоти в організмі. Саме внаслідок цього починається запальний процес і з’являється сильний біль. Спровокувати проблеми можуть:

З-поміж несприятливих чинників також можна виділити менопаузу.

Подагра: симптоми захворювання

Головним симптомом патології вважається раптовий біль, що локалізується в ураженому суглобі та з’являється частіше за все в нічний час. Інші ознаки:

Хвороба подагра може призвести до серйозних ускладнень. На її тлі можливий розвиток артриту та сечокам’яного захворювання, підвищується ризик переломів. Організм водночас стає більш сприятливим до інфекцій.

Як позбутися подагри назавжди?

Повністю вилікувати подагру неможливою. Руйнування суглобів є незворотним процесом. Терапія направлена на усунення симптомів захворювання та запобігання повторному загостренню. Вдається усунути набряки та зменшити вираженість больового синдрому, суттєво покращити якість життя. Як лікувати подагру, лікар вирішує в індивідуальному порядку після комплексної діагностики.

Окремо варто зазначити, який лікар лікує подагру. Звернутися потрібно до ревматолога. Може знадобитись ендокринолог у Білій Церкві, дієтолог або нефролог. Не виключено, що пацієнт буде направлений до інших фахівців, аби виявити чинники, що спровокували хворобу, й отримати повну клінічну картину. Після цього можна точно вирішити, як лікувати подагру на ногах.

Для проведення комплексної діагностики та підбору оптимальної тактики лікування звертайтеся до клініки «ЦСМ». У нас працюють висококваліфіковані лікарі різних галузей. Є доросла та дитяча ендокринологія, нефрологія. Для проведення діагностики використовується якісне сучасне обладнання. Лікарі дають детальні рекомендації, як зняти біль при подагрі та запобігти загостренням.

FAQ: Питання і відповіді

Чи можна вилікувати подагру назавжди?

Повністю вилікувати — ні, але за допомогою дієти, препаратів та зміни способу життя можна уникати загострень.

Які продукти не можна вживати при подагрі?

Слід уникати червоного м’яса, субпродуктів, морепродуктів, алкоголю (особливо пива), солодких газованих напоїв.

Чи обов’язково здавати аналізи при підозрі на подагру?

Так, обов’язкові аналізи: на рівень сечової кислоти в крові та сечі, а також УЗД або рентген суглобів.

Що провокує розвиток подагри?

Надмірне споживання м’яса, алкоголю, особливо пива, порушення обміну речовин, спадковість, захворювання нирок.

Чи можна уникнути загострень подагри?

Так, за допомогою спеціальної дієти, правильного режиму, прийому препаратів і контролю рівня сечової кислоти.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті