icon

Адреси клінік

м. Біла Церква, вул. Млинова 37А (На карті)

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27 +38 (073) 073-03-85

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Найкращий работодавець року
Лікування бронхіальної астми

Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує ефективне лікування бронхіальної астми. Досвідчені пульмонологи підбирають індивідуальну терапію, що включає консультації, медикаментозне лікування та профілактику загострень, допомагаючи контролювати симптоми й покращувати якість життя.

бронхіальна астма

Бронхіальна астма

Бронхіальна астма – це хронічна хвороба, яку діагностують найчастіше в міського населення, де рівень забрудненості довкілля вищий, ніж у сільській місцевості, й у працівників зі шкідливими умовами роботи. Проявляється захворювання зазвичай у шкільному віці, тому варто проходити профілактичне обстеження в такого фахівця, як дитячий алерголог.

Попри тривалі дослідження, причини бронхіальної астми точно з’ясувати поки що не вдалося. Фахівці називають з-поміж них:

Бронхіальна астма може спричинятися вірусними інфекціями, погодними умовами та харчовими добавками, наприклад, глутаматом натрію, популярним в азійській кухні.

Симптоми астми та її діагностика

Спровокувати напад задухи може будь-що, однак бронхіальна астма, симптоми якої добре виражені, – це:

Хворий намагається підійти до джерела повітря чи спертися на щось, посилюється потовиділення. Напад може тривати до двох годин, а може перейти в астматичний статус і затягнутися надовго.

Бронхіальна астма, діагностика якої полягає в комплексному обстеженні, передбачає спеціальні дослідження в такого лікаря, як алерголог у Білій Церкві:

Якщо явних ознак астми немає, лікар може провести провокаційний тест, наприклад, інгаляцію з гістаміном. Загалом класифікація бронхіальної астми містить такі фенотипи:

  1. Алергічний. Має в основі спадковість.
  2. Неалергічний. Зазвичай при ожирінні.
  3. З повторюваним характером обструкції. Має зазвичай тривалий характер.
  4. Із запізненням. Частіше виникає в жінок під час менопаузи.

Нападам алергічної бронхіальної астми можна запобігти. Для цього уникайте тригерів (продуктів-алергенів, побутової хімії тощо), стежте за якістю повітря у приміщенні, ведіть здоровий спосіб життя.

Лікування астми

Повністю вилікувати астму неможливо, але правильна терапія допомагає контролювати симптоми й уникати загострень. Визначати правильну схему лікування бронхіальної астми за симптомами обов’язково має професіональний лікар, до якого можна записатися на прийом у такому медичному закладі, як клініка ЦСМ у Білій Церкві.

Лікування охоплює бронхолітики та протизапальні препарати, дихальну гімнастику та контроль за фізичними навантаженнями. Важливим компонентом є дотримання спеціальної дієти. Однак для кожного пацієнта методи індивідуальні. Спільними можуть бути лише прогулянки на свіжому повітрі, але за умови, що воно дійсно не шкідливе.

FAQ: Питання і відповіді

Які симптоми астми?

Основні симптоми – утруднене дихання, кашель (особливо вночі або вранці), свистячі хрипи, задуха та відчуття стискання в грудях.

Як діагностують бронхіальну астму?

Діагностика включає огляд лікаря, спірометрію (оцінку функції легень), пікову флоуметрію, алергопроби та аналізи крові.

Чи можна вилікувати бронхіальну астму повністю?

Повністю вилікувати астму неможливо, але правильне лікування допомагає контролювати симптоми та уникати загострень.

Як лікується бронхіальна астма?

Лікування включає бронхолітики та протизапальні препарати, уникнення тригерів, дихальну гімнастику та контроль фізичних навантажень.

Чи можна запобігти нападам астми?

Так, важливо уникати тригерів, регулярно приймати призначені препарати, стежити за якістю повітря та підтримувати здоровий спосіб життя.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті