icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Послуга на даний момент не доступна

Анестезіологія

Анестезія - важлива складова оперативного втручання, під час операції вона забезпечує повну відсутність відчуття болю. Анестезія проводиться високоякісними анестетиками для мінімізації ризику розвитку побічних ефектів.

Анестезіологія в Білій Церкві

Анестезіолог у Білій Церкві

Проведення хірургічних втручань неможливе без ефективного й адекватного знеболення. Анестезіологія — це розділ медицини, що вивчає принципи й особливості забезпечення життєво важливих функцій організму до, у процесі та після операцій. Лікарі відділення анестезіології в Білій Церкві, що працює на базі Клініки ЦСМ, застосовують найсучасніші та ефективні способи знеболювання під час підготовки та проведення необхідних хірургічних маніпуляцій.

Анестезіолог — це лікар, який контролює безпеку пацієнта на всіх етапах операційного лікування за допомогою запобігання або зниження реакції організму на травму та порушені функції. Завдяки прогресивним методам анестезії можливим стало здійснення найскладніших хірургічних втручань за профілем нейрохірургії, кардіології, пульмонології, гінекології, урології, проктології тощо.

Види анестезії

У Клініці ЦСМ використовують тільки сертифіковані та високоякісні анестетики, що дає змогу мінімізувати ризик розвитку побічних ефектів після загального наркозу:

Коли потрібна консультація анестезіолога?

Напередодні операції з пацієнтом працює лікар-анестезіолог. Він з’ясовує наявність протипоказань, підбирає та пропонує оптимальний вид анестезії. На передопераційній консультації у анестезіолога важливо повідомити про наявні хронічні захворювання та приймання лікарських препаратів (зокрема, гормональних, що впливають на згортання крові, протизапальних, знеболюючих тощо).

Показання до наркозу:

Анестезіологи розглядають можливість застосування наркозу, якщо у пацієнта відстежується особливий психоемоційний стан (надмірне збудження, страх), є розлади та захворювання психіки. Коли є протипоказання до місцевої анестезії (наприклад, алергічні реакції на знеболюючі препарати), тоді робиться загальний наркоз.

Протипоказання до анестезії:

У кожному окремому випадку лікар індивідуально вирішує питання щодо застосування анестезії. Анестезіолог здійснює супровід операції, спостерігає за загальним станом пацієнта, роботою дихальної та серцево-судинної систем. Якщо після оперативного втручання всі показники перебувають в межах норми, хворого транспортують до палати під спостереження лікаря.

Які обов’язки анестезіологічної служби?

В анестезіології важливе місце займає всебічний контроль стану пацієнта та збір діагностичної інформації. Клініка ЦСМ оснащена сучасною апаратурою для наркозу, системами штучного кровообігу й обладнанням для тимчасового заміщення функцій окремих органів. Анестезіологи забезпечені всім необхідним для безперервного спостереження за зміною життєвих показників у відповідь на дію наркозу та за розвитком реакцій на хірургічне втручання.

У процесі управління кровообігом, газообміном, метаболізмом під час дії наркозу потрібен анестезіологічний контроль та оцінка показників, що визначають глибину анестезії, а також параметри гемодинаміки, зовнішнього дихання, терморегуляції та нейром’язової передачі.

Анестезіологія використовує такі засоби моніторингу:

Анестезіологічне забезпечення дає змогу точно дозувати засоби інгаляційного та внутрішньовенного наркозу, керувати станом пацієнта та підтримувати необхідну глибину штучного сну на різних етапах операції. Монітори автоматично записують і зберігають усі показники, які фіксуються під час анестезії.

Наші переваги

  1. Використання сучасного анестезіологічного обладнання та систем моніторингу стану пацієнта.
  2. Проведення анестезії висококваліфікованими фахівцями.
  3. Застосування надійних і безпечних анестетиків.
  4. Мінімальні ризики розвитку побічних ефектів.
  5. Перебування в комфортабельних палатах протягом післяопераційного періоду.

Лікарі

Якщо вам необхідне хірургічне втручання, кваліфіковані хірурги й анестезіологи у Білій Церкві в Клініці ЦСМ подбають про безпеку та максимально можливий комфорт на всіх етапах лікування: від огляду й діагностики до проведення операції та післяопераційної реабілітації. Телефонуйте, щоби записатися на консультацію, дізнатися вартість анестезії та її особливості.

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті