icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Фізична терапія

Клініка ЦСМ у Білій Церкві надає високоякісні послуги фізичної терапії. Наш центр спеціалізується на застосуванні сучасних методів та технологій для стимуляції мозку та відновлення функцій руху. Наші досвідчені фахівці з фізичної терапії працюють індивідуально з кожним пацієнтом, розробляючи персоналізовані програми лікування. Ми пропонуємо сучасне обладнання та інноваційні методи, щоб допомогти вам повернутися до активного та здорового способу життя.

Физическая терапия Белая Церковь

Фізична терапія в Білій Церкві

Фізична терапія – це галузь медицини, яка базується на використанні фізичних методів лікування для покращення здоров'я, самопочуття людини та функціональності систем організму. Кваліфікований фізіотерапевт, використовуючи передові технології та спеціальне медичне обладнання, допоможе реабілітуватися після травми чи оперативного втручання, відновити рухливість тіла та зменшити больові відчуття. Фізіотерапія передбачає виконання різноманітних вправ із застосуванням допоміжних елементів і без них, а також може доповнюватися іншими методами лікування: електрофорезом, масажем, плаванням, ультразвуковою терапією тощо.

Особливості фізичної терапії: різновиди та показання

Головна ціль фізіотерапії – відновити роботу організму та забезпечити виконання всіх життєво необхідних функцій. Лікар в індивідуальному порядку вибирає комплекс процедур згідно з особливостями стану пацієнта. Фізична терапія може охоплювати такі методи лікування: лазеротерапію, магнітотерапію, електротерапію, TR-терапію, ударно-хвильову та пресотерапію. Призначати відвідування фізіотерапевтичного кабінету може не лише сімейний лікар, а й вузькі фахівці (кардіолог, невролог, хірург, травматолог, реабілітолог тощо), адже фізіотерапія дієва при багатьох станах і захворюваннях.

Показання до фізичної терапії:

Загалом, фізіотерапевт працює з людьми, які мають захворювання центральної та периферичної нервової системи чи проходять реабілітацію після спортивних або побутових травм. Під час першої консультації лікар оцінює стан пацієнта, аналізує анамнез і призначає відповідний комплекс вправ. Лікування та профілактика передбачають винятково індивідуальний підхід, тому важливо знайти медичний центр, де працюють справжні професіонали. Клініка «ЦСМ» у Білій Церкві – це саме те місце, де ви знайдете кваліфікованого лікаря, який призначить ефективне фізіотерапевтичне лікування з урахуванням індивідуальних особливостей вашого організму.

Переваги звернення у клініку «ЦСМ»

Якщо ви бажаєте зменшити біль, покращити рухливість тіла, відновитися після травми, затяжної хвороби чи операції, а також провести профілактику виникнення подібних проблем, медичний центр «ЦСМ» до ваших послуг. Фізична терапія в Білій Церкві стане правильним кроком до одужання та поліпшення самопочуття. Дипломовані фахівці, сучасні методики, професійне обладнання – це все допоможе вам повернути здоров'я в максимально стислі терміни та без приймання медикаментів.

Особливості лікування, можливі протипоказання та вартість курсу фізичної терапії обговорюється з лікарем під час очної консультації. Записатися на прийом ви можете, заповнивши форму на сайті клініки чи скориставшись контактним номером телефону.

Подбайте про своє здоров'я разом із «ЦСМ»!

Які конкретні проблеми здоров'я може вирішити фізична терапія у клініці ЦСМ?

Фізична терапія у клініці ЦСМ допомагає вирішувати широкий спектр проблем, включаючи біль у спині, травми, реабілітацію після операцій, а також відновлення функцій руху після інсультів та інших неврологічних захворювань.

Які методи та технології використовуються в клініці ЦСМ для стимуляції мозку?

Наша клініка використовує сучасне обладнання та методи, такі як електростимуляція, ультразвукова терапія, та інші інноваційні техніки для ефективної стимуляції мозкової діяльності та відновлення функцій тіла.

Як тривало зазвичай триває лікування фізичною терапією у вашій клініці?

Тривалість лікування може варіюватися в залежності від типу проблеми та індивідуальних потреб пацієнта. Наші фахівці розроблять план лікування, який враховує ваші конкретні обставини.

Чи можуть діти також скористатися фізичною терапією у клініці ЦСМ?

Так, ми пропонуємо фізичну терапію для дітей. Наші спеціалізовані програми призначені для вирішення різних проблем, таких як розвиток моторики та лікування травм.

Як часто рекомендується проводити сесії фізичної терапії?

Частота сесій фізичної терапії залежить від конкретних потреб пацієнта та характеру проблеми. Зазвичай рекомендується регулярні заняття, які можуть бути адаптовані відповідно до прогресу та індивідуальних вимог.

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті