icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Лікування захворювань у дорослих

Хвороби дорослих вимагають особливої уваги, оскільки дуже часто складно діагностуються або погано піддаються лікуванню через пізнє звернення до фахівця, хронізації процесу, наявності супутніх ускладнень, загального нестабільного стану організму.

Лікування захворювань у дорослих

Лікування захворювань у дорослих у Білій Церкві

Реалії сучасного світу постійно наражають людину на інфекційну та неінфекційну небезпеку, причому рівень ризику смертності від неінфекційного захворювання у дорослих перевищує ймовірність померти від інфекції: за оцінками ВООЗ 7 з 10 провідних причин смертності у світі — патологічні стани неінфекційного походження. 

Але не все так сумно. Захворіти не означає померти. При своєчасно наданій кваліфікованій медичній допомозі більшість з існуючих зараз хвороб піддаються або лікуванню (яке також допомагає уникнути ускладнень або переходу захворювання на хронічну форму), або корекції, що дозволяє вести повноцінне життя.

Пройти лікування захворювань у дорослих у Білій Церкві можна у багатопрофільній Клініці ЦСМ. Наш медичний центр — це найбільша приватна лікарня повного циклу в Київській області, яка може забезпечити своїм пацієнтам експертну діагностику (за багатьма напрямами у нас працюють київські фахівці), унікальне лікувальне та діагностичне обладнання, емпатію та щире бажання допомогти.

Якими бувають хвороби

Захворювання у дорослому віці мають декілька класифікацій.

За характером перебігу вони можуть бути:

Також захворювання бувають вродженими та набутими. 

Основні причини хвороб у дорослих:

Лікування захворювань у дорослих та екстрене звернення за медичною допомогою необхідне, коли спостерігаються такі тривожні стани, як:

Також причинами звернення до терапевта, лікаря загального профілю та профільних фахівців можуть стати вже діагностовані проблеми:

Захворювання, лікування яких можна отримати у клініці

Хвороби дорослих, як правило, мають складну течію та схильні до виникнення супутніх патологій, тому при їх лікуванні часто задіяні кілька спеціалістів різних напрямків. Але, попри це, будь-який випадок можна відсортувати за основним захворюванням.

Неврологія

Гінекологія

Дерматовенерологія

Кардіологія

Мамологія

Ортопедія та травматологія

Ендокринологія

І це лише частина хвороб дорослих, з якими ви можете звернутися до Клініки ЦСМ. Наші лікарі беруться за найважчі випадки, максимально мобілізуючи всі можливості медичного центру для допомоги пацієнту.

У багатопрофільній Клініці ЦСМ у Білій Церкві також надаються послуги комбустіології (опікова медицина та допомога в лікуванні пролежнів, а також ран, трофічних виразок, флегмон при цукровому діабеті), загальної терапії, косметичної та естетичної медицини, пульмонології, остеопатії, нейрохірургії, психології, психотерапії, хірургії, реабілітології (нейро, фізичної, спортивної) та епілептології; працюють сучасні відділення — перинатальний центр та терапевтичний стаціонар.

Методи діагностики, які використовуються в клініці

Експертна діагностика дорослих пацієнтів може включати:

Також у київських підрозділах Клініки ЦСМ доступні КТ та МРТ на апаратах експертного рівня, які є одними з найкращих в Україні.

Крім того, лікування захворювань у дорослих передбачає консультацію терапевта та профільних фахівців — комбустіолога, кардіолога, косметолога, мамолога, дерматовенеролога, невролога, нейрореабілітолога, нейрохірурга, ортопеда-травматолога, психолога, психіатра, пульмонолога, хірурга, ендокринолога, епілептолога, реабілітолога, гінеколога, остеопата, фізіотерапевта тощо.

Хвороби дорослих, як і дитячі захворювання, лікуються лише після комплексної діагностики, яка включає: візуальний огляд пацієнта, опитування, вивчення історії хвороби, проведення інструментальних та лабораторних досліджень з інтерпретацією їх результатів.

Методи лікування, які застосовуються в клініці

Лікування всіх видів захворювань у дорослих у Клініці ЦСМ постійно вдосконалюється через розширення технічних можливостей та підбір висококваліфікованих спеціалістів. Зараз у колективі центру дуже багато київських фахівців із багатим клінічним досвідом діагностики та лікування найважчих випадків за різними напрямками:

Також можна отримати послуги в галузі комбустіології (опікова медицина), косметології та естетичної медицини, нейрохірургії, остеопатії, пульмонології, епілептології, хірургії, терапії, фізіотерапії тощо.

На базі клініки працює перинатальний центр та терапевтичний стаціонар.

Для лікування захворювань у дорослих використовуються:

Більшість програм лікування містять комплекс фізіотерапевтичних процедур, які швидко покращують загальний стан, здатні локально впливати на вогнище захворювання та багато разів посилюють ефективність застосування призначеної медикаментозної терапії.

Також у нашому медичному центрі здійснюється:

Хвороби дорослих вимагають особливої уваги, оскільки дуже часто складно діагностуються або погано піддаються лікуванню через пізнє звернення до фахівця, хронізації процесу, наявності супутніх ускладнень, загального нестабільного стану організму. Хай там що, наші фахівці готові прийти на допомогу у найважчих випадках, і допомогти пацієнту досягти найкращого результату з можливих.

Устаткування

Для лікування та діагностики захворювань у дорослих у клініці використовується найкраще обладнання експертного рівня (інвентар постійно оновлюється):

Можливе також проведення КТ та МРТ на базі київської філії клініки на таких високоточних апаратах, як:

Профілактика захворюваності у дорослих

Найкращою профілактикою захворювань у людей різного віку є:

Специфічна профілактика від інфекційних захворювань — вакцинація, вона має виконуватися строго за календарем.

Питання-Відповідь

Чому дитячі інфекції дорослі переносять важче?

Причину тяжчого перебігу дитячих інфекцій у дорослих порівняно з дітьми ще не з'ясовано. Імовірно, це пов'язано з особливостями імунної відповіді на вірус у дорослих: сформована імунна система (якої немає у дітей; крім того, у дітей віком до 6 років все ще активно функціонує тимус і є перехрест у лейкоцитарній формулі на користь лімфоцитів, що допомагає у боротьбі з вірусами) вже виявляється не готовою до зустрічі з висококонтагіозними специфічними вірусами, якими є такі традиційні дитячі інфекції, як: кір, вітрянка, епідпаротит (свинка), краснуха. Також у дорослих частіше виникають ускладнення — бактеріальні хвороби, ураження внутрішніх органів.

Чому в холодну пору року люди хворіють частіше?

Ймовірних причин кілька. Серед них такі, як:
 • неактивність генів, пов'язаних з роботою імунної системи та процесом виникнення запальних захворювань;
 • нестача вітаміну D через недостатню кількість сонця;
 • сезонне зниження рівня лейкоцитів у крові у зимовий період;
 • недостатня циркуляція повітря у приміщеннях із сухим повітрям;
 • зниження температури в носовій порожнині, що ускладнює імунну відповідь слизової оболонки при зустрічі з вірусами;
 • загальне зниження фізичної активності;
 • більш різкі стрибки атмосферного тиску тощо.

Чому дорослі важче хворіють на COVID-19, ніж діти?

Експерти, які займаються дослідженням цього питання, мають кілька теорій. Основна з них полягає в незрілості дитячої імунної системи, «наївності» її Т-лімфоцитів, які не встигли перевантажити себе зайвими знаннями. Вони не витрачають час на надмірну аналітику, визначаючи належність вірусу. При зустрічі з коронавірусною інфекцією миттєва відповідь дитячого вродженого імунітету виявляється набагато ефективнішою та масштабнішою, ніж обдумана реакція набутого імунітету дорослого.

Від чого може боліти в руці?

Як правило, біль у руці вказує на розвиток запальних процесів. Вона може бути симптомом таких серйозних захворювань, як:
 • остеохондроз — розвиток больових відчуттів від незначних до таких, що провокують оніміння та поколювання пальців;
 • артрит — болі супроводжуються припухлістю суглобів;
 • артроз — різкий больовий синдром (через руйнування суглоба);
 • тендиніт — болі, які посилюються при піднятті тяжкості;
 • неврит — сильний біль, зосереджений у зоні плеча.
Ще біль у руці може виникнути на місці забитого місця, розтягнення або перелому.

Про що говорить біль у шиї?

Дуже часто біль у шийному відділі вказує на втому та перенапругу. Але вона може бути симптомом таких захворювань, як:
 • шийний остеохондроз — різкий біль, який стає більш інтенсивним при піднятті тяжкості;
 • запалення у хребті — гострий біль (іноді — виникає несподівано і супроводжується дезорієнтацією у просторі);
 • грижі або протрузії — гострий біль, що посилюється при фізичній напрузі тощо.

Коли гематома потребує звернення за медичною допомогою?

Підозра на внутрішньочерепну гематому потребує екстреного звернення до травматолога та/або невролога, незалежно від інтенсивності прояву симптомів. У разі позамозкових гематом, на необхідність звернення за лікарською допомогою впливає: наявність стискання внутрішніх органів, інтенсивність больового синдрому, набряклості, зміни кольору шкіри тощо. При сильному гострому болю, який важко усунути знеболювальними, незалежно від наявності припухлості, потрібна екстрена медична допомога.

Переваги лікування захворювань у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — це найбільша приватна лікарня у Київській області, яка надає повний цикл послуг.
 2. Високий показник ефективності: проводимо лікування пацієнтів за світовими науковими стандартами з використанням найновішої апаратури.
 3. Діагностичне обладнання експертного рівня.
 4. Зручне розташування у Білій Церкві з можливістю проживання в готелі на базі нашого медичного центру (із зони з номерами, не виходячи на вулицю, можна потрапити до клініки).
 5. Фахівці з багатим досвідом та високим рівнем емпатії.
 6. Демократична вартість медичних послуг.

Шукаєте де пройти якісне обстеження, уточнити діагноз чи отримати лікування вже діагностованого захворювання? Діагностика та лікування захворювань у дорослих — один із напрямків роботи Клініки ЦСМ у Білій Церкві. Оберіть нас та гарантуйте собі високу якість надання медичних послуг, експертність діагностики, спокій за кінцевий результат лікування, комфорт та безпеку під час перебування на території медичного центру. Довірте здоров'я професіоналам — ми не підведемо.

Фахівці

Білик Віктор Павлович

Лікар-хірург вищої категорії

Веклов Герман Юрійович

Лікар-кардіолог, арітмолог, інвазивна кардіологія

Карась В'ячеслав Володимирович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Колєснік Ганна Іванівна

Лікар-хірург, комбустіолог вищої категорії, лікар УЗД

Колєснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, мамолог

Любченко Людмила Петрівна

Соціолог, психолог, корекційний педагог

Мірошник Тетяна Валеріївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії, терапевт

Черненко Лариса Миколаївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії

Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, спеціаліст з УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті