icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Мозочкова стимуляція

Мозочкова стимуляція — це спеціально розроблена програма тренувань, що складається з комплексу лікувально-профілактичних та реабілітаційних вправ, які спрямовані на нейрокорекцію: стимуляцію ділянок, що відповідають за мовлення дитини, її поведінку та успішність, поліпшення роботи мозкового стовбура та самого мозочка.

Мозочкова стимуляція в Білій Церкві

Мозочок — один з найбільш важливих відділів головного мозку (в ньому сконцентровано 50 % нервових клітин головного мозку), який відповідає за координацію рухів, збереження рівноваги, регуляцію тонусу м'язів, розвиток інтелектуальних та мовленнєвих функцій, управління емоціями (зокрема емоційний інтелект), «м'язову пам'ять» та уважність. У здорової дитини ця частина мозку миттєво приймає та обробляє інформацію, яка надходить від органів чуття та інших відділів мозку.

Мозочкова стимуляція — це спеціально розроблена програма тренувань, що складається з комплексу лікувально-профілактичних та реабілітаційних вправ (заняття на балансувальних дошках, платформах, стільцях тощо), які спрямовані на нейрокорекцію: стимуляцію ділянок, що відповідають за мовлення дитини, її поведінку та успішність, поліпшення роботи мозкового стовбура та самого мозочка. Мозочкова стимуляція дітям допомагає полегшити навчання новому, максимально розвинути та вдосконалювати всі психічні функції, уникнути ускладнень у дорослому житті, значно підвищити її якість.

Мозочкова стимуляція у Білій Церкві із застосуванням індивідуального підходу до проблеми кожної дитини доступна у багатопрофільній Клініці ЦСМ. Ми пропонуємо не лише послуги мозочкової стимуляції з гарантованим позитивним підходом (зокрема у складі комплексної терапії), а й експертну діагностику із висновком київських фахівців із багатим клінічним досвідом діагностики та лікування неврологічних проблем.

Показання до мозочкової стимуляції

Показаннями до мозочкової стимуляції є різні патологічні стани неврологічного профілю у дитини, пов'язані з фізичним, розумовим та емоційним розвитком. Їх ознаками часто бувають:

Захворювання, при яких потрібна мозочкова стимуляція

І це далеко не всі діагнози, при яких може бути рекомендована мозочкова стимуляція дитині.

Також звернення до фахівця з мозочкової стимуляції доцільно у тих випадках, коли дитина пізно почала ходити та / або своєчасно не заговорила, а також при проходженні занять з дефектологом, логопедом або психологом для посилення їхнього терапевтичного ефекту.

Протипоказання до мозочкової стимуляції

Мозочкова стимуляція дітям може бути протипоказана, якщо в анамнезі присутні такі медичні проблеми, як:

Також фахівець при призначенні враховує якість зору дитини, наявність астигматизму, вік (мозочкова стимуляція хоч і не має вікових обмежень, але найкращий ефект показує у дітей з 3-4 років).

Порядок проведення, особливості та ефекти мозочкової стимуляції

При призначенні курсу мозочкової стимуляції лікар обов'язково:

Протягом курсу план вправ може коригуватися, оскільки заняття повинні приносити задоволення дитині, не перевантажувати та не втомлювати її.

Основні завдання занять

Заняття з мозочкової стимуляції мають кілька основних завдань, акцент на які розставляється фахівцем залежно від дитини. Серед них:

Як проводиться сеанс мозочкової стимуляції

Мозочкова стимуляція може виконуватися і як реабілітація, і як лікувальна і повсякденна фізкультура. Саме тому обладнання для занять у Клініці ЦСМ використовується найрізноманітніше:

Акцент у вправах, які входять у програму мозочкової стимуляції, ставиться на вмінні балансувати, тому базовим устаткуванням для занять є балансири різного виду та форми.  

Сеанси мозочкової стимуляції в Клініці ЦСМ мають багато спільного із заняттями лікувальної фізкультури та сенсорної інтеграції, але в програму додатково додаються вправи й іншого спектру (наприклад, вправи, спрямовані на поліпшення функції мозочка, вдало поєднуються з фізичним тренуванням вестибулярного апарату).

Позитивні ефекти мозочкової стимуляції

Вправи для мозочкової стимуляції при правильному застосуванні дають можливість досягти таких позитивних ефектів, як:

Курс мозочкової стимуляції складається з 10-15 занять по 30-45 хвилин. Але цілком нормальною практикою є продовження та скорочення курсу. Оскільки при роботі з дитячим організмом неможливо прорахувати наскільки швидко та інтенсивно виявляться позитивні зміни.

Заняття проводять через день. Можуть бути груповими та індивідуальними.

Перш ніж розпочинати курс мозочкової стимуляції, фахівець проводить попередню консультацію для з'ясування проблеми та її занедбаності. Індивідуальна програма складається з урахуванням результатів діагностики.

Найчастіше мозочкова стимуляція є частиною комплексного підходу.

Питання-Відповідь

Чому саме мозочок треба стимулювати?

Згідно з останніми дослідженнями, мозочок не тільки відповідає за рівновагу, координацію та рух очей, а і є «ключем» до інтелектуального, мовного та емоційного розвитку. Крім того, мозочок містить 50 % нервових клітин всього головного мозку. Саме тому так важливо розвивати цей відділ мозку, а заняття з мозочкової стимуляції під керівництвом професіонала підходять для цього найкраще: вони для мозку, як фітнес, зарядка або заняття спортом для тіла. У ході занять поступово підвищується пластичність головного мозку та покращується функціональність його базових структур, що, своєю чергою, призводить до покращення загального розвитку, успішності, соціальної адаптації та психоемоційного стану дитини (особливо при комплексній роботі).

Як зрозуміти, що у дитини проблеми з мозочком?

Головна ознака проблем з мозочком у дитини — порушення плавності та точності рухових актів: коливання, рух з боку в бік пальця руки або ноги при наближенні до мети (наприклад, дитина не може або їй дуже складно підвести палець до кінчика носа).

Чи корисна мозочкова стимуляція дорослим?

Сеанси мозочкової стимуляції корисні не тільки дітям, а й дорослим. Оскільки мозочок здатний розвивати нові нейронні зв'язки в організмах різного віку. Більш того, регулярні тренування мозку, пов'язані з балансуванням, та створення нових нервових закінчень у мозку допомагає знизити ймовірність виникнення старечого склерозу та деменції у майбутньому.

Переваги мозочкової стимуляції у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня в Київській області, яка надає послуги повного циклу: експертну діагностику, лікування, що ґрунтується на найбільш успішних протоколах та сучасних методиках, реабілітацію після тяжких захворювань та травм тощо.
  2. Команда фахівців, яка працює у рамках наукового підходу.
  3. Використання лише перевірених, найрезультативніших міжнародних методик нейрореабілітації та обладнання експертного рівня для контролю поточного стану.
  4. Максимально швидкі результати у нормалізації та покращенні нейрофізіологічного потенціалу дітей.
  5. Зручне розташування в Білій Церкві: можна проживати в готелі на базі нашого медичного центру, транспортна розв'язка поруч.
  6. Демократична вартість медичних послуг.

Вашій дитині потрібно пройти курс мозочкової стимуляції у Білій Церкві? Багатопрофільна Клініка ЦСМ запрошує записатися на курс нейрореабілітації або консультацію з мозочкової стимуляції до досвідчених фахівців, які готові брати на себе відповідальність за позитивний результат, навіть у найважчих випадках. Для цього зв'яжіться з нашим контакт-центром або залиште заявку на сайті через форму зворотного зв'язку — ми передзвонимо вам найближчим часом. Довірте здоров'я та якість життя своєї дитини професіоналам!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • 25. Мозочкова стимуляція Дитячий

    30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті