icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Видалення бородавок

Процедура видалення бородавки — розріз поверхні шкіри без ушкоджень здорових тканин з миттєвою коагуляцією кровоносних судин. Головний ефект — відсутність косметичного дефекту й у вигляді самого новоутворення, і у вигляді рубця.

Видалення бородавок у Білій Церкві

Бородавка — це новоутворення, яке може мати різну форму та колір (може навіть не відрізнятись від кольору шкіри), виступати над поверхнею шкіри та спричиняється вірусом папіломи людини (ВПЛ). Бородавки можна легко відрізнити від родимок: вони мають щільнішу текстуру (навіть іноді жорстку поверхню) і при дотиках викликають неприємні відчуття. Утворюються на різних ділянках тіла, доставляючи дискомфорт (особливо коли розростаються, що часто буває після отримання тривалої медикаментозної терапії, а також при стресах і зниженому імунітеті). 

Вилікувати бородавки можна різними способами. Один з найефективніших і найбезпечніших методів — радіохвильове видалення бородавок. Електрокоагуляція підходить для боротьби з бородавками будь-якого типу. 

Видалення бородавок у Білій Церкві у Клініці ЦСМ може бути проведене того ж дня, коли пацієнт звернувся за допомогою, рідше — дата видалення призначається після проведення експертної діагностики. Процедура займає приблизно 30 хвилин, не супроводжується кровотечею та болем (при деструкції обов'язково виконується місцевий наркоз). За рахунок використання високочастотних хвиль, які дають стерилізуючий ефект і не створюють на шкірі опік, операція є атравматичною. Практично відразу після процедури можна буде вирушити додому, а за кілька днів прийти на прийом до лікаря для оцінки стану шкіри в місці видалення бородавки. Термін повного загоєння залежить від індивідуальних особливостей стану організму пацієнта (зазвичай — 7-14 днів). 

Чому виникають бородавки

Причина виникнення бородавок — вірус папіломи людини (ВПЛ) різних типів. Зараження відбувається двома шляхами:

Найчастіше вірус проникає через вологу чи пошкоджену шкіру, слизові. Хоча і непошкоджений шкірний покрив не захищений на 100%.

Також сприяти інфікуванню можуть:

Бородавки можуть з'явитися через пів року і більше після зараження.

У яких випадках потрібне видалення бородавки

Безперечні показання до видалення бородавок:

Також видалення може виконуватися з естетичних міркувань. 

Видалення злоякісного наросту, наявність якого підтверджується результатами гістології, провадиться хірургічним висіченням. 

Протипоказання до видалення бородавок

Видалення бородавок не рекомендується виконувати радіохвильовим методом:

Рішення щодо можливості застосування радіохвильового методу у тому чи іншому випадку приймається лікарем з урахуванням особливостей стану пацієнта.

Як відбувається видалення бородавок у нашій клініці

Підготовка до радіохвильового видалення бородавки у Білій Церкві у Клініці ЦСМ полягає у проходженні діагностичних заходів. Обов'язково — дерматоскопії, додатково — лабораторних досліджень (найчастіше — ЗАК, визначення рівня глюкози), деякі види інструментальної діагностики та консультації лікарів суміжних профілів. Якщо жодних обмежень не виявлено, лікар-дерматолог призначає дату проведення операції зручну для пацієнта.

Процедура видалення бородавки — розріз поверхні шкіри без ушкоджень здорових тканин з миттєвою коагуляцією кровоносних судин. Це досягається внаслідок перетворення апаратом електричного струму на високочастотні радіохвилі. Вони при наближенні до шкірного покриву забезпечують його безкровне розсічення (тканини під впливом хвиль миттєво випаровуються) і, як наслідок, зріз бородавки здійснюється без травмування здорової шкіри, що знаходиться довкола. 

Видалення бородавок здійснюється на апараті експертного рівня. 

У ході операції:

Після або перед операцією лікар надає рекомендації щодо догляду.

В середньому процедура триває до 30 хвилин (тривалість мініоперації залежить від кількості бородавок та місця їх локалізації). 

Після видалення бородавки можуть відправити на гістологічне дослідження.

Ефекти та реабілітація після видалення бородавок

Головний ефект видалення бородавки — відсутність косметичного дефекту й у вигляді самого новоутворення, і у вигляді рубця.

Відновлювальний період після видалення бородавок, можна сказати, відсутній, оскільки вже відразу після процедури немає ні набряклості, ні кровоточивості. Вже за кілька днів на місці рани утворюється скоринка, що забезпечує захист місця висічення від інфікування та виникнення кровотечі, під скоринкою відбуваються процеси епітелізації. 

Тому відразу після видалення можна приступати до звичного способу життя з невеликими обмеженнями, серед яких такі вимоги:

Питання-Відповідь

Чи можна позбутися бородавок у домашніх умовах?

Ні, самостійне механічне видалення бородавок не дасть жодного позитивного результату, як і самостійне хімічне видалення. Причиною формування таких епідермальних наростів, як бородавка, є ВПЛ, який після самостійного вирізування, випалювання, викручування тощо новоутворення не зникає з організму пацієнта, а навпаки, з великою ймовірністю активізується — з'являться нові нарости.

Що буде, якщо випадково відірвати бородавку?

Відірвавши чи зрізавши бородавку самостійно, не можна видалити корінь новоутворення. А це призводить до того, що на місці видаленої бородавки через якийсь час з'явиться нове утворення, і, можливо, не одне.

Чи можна позбутися бородавки, припікаючи її йодом?

Такий метод, як припікання бородавок йодом, справді існує у народній медицині. Але він може впоратися тільки з невеликою бородавкою і при цьому, як правило, на місці «видалення» залишається шрам.

Чи можуть бородавки зникнути самостійно, без лікування?

За певних умов імунна система людини може подолати ВПЛ (зменшити титр вірусу в організмі) та бородавки зникають самі собою, але їх зникнення може зайняти місяці чи роки (у дорослих вони самоліквідуються складніше, ніж у дітей). Деякі бородавки не зникають.

Чи можна померти від бородавок?

Деякі бородавки схильні до озлоякісності, тому побічно можуть бути причиною смерті. Також рівень небезпеки залежить від ВПЛ, який спричинив їхню появу. Найбільш небезпечні типи ВПЛ: 6, 16, 18, 31, 53, 58 — викликають анальну дисплазію (рак анального каналу).

З чим можна сплутати бородавку?

Нефахівець може сплутати бородавку з папіломою (при будь-якій локалізації), натоптишем або мозолем (підошовна бородавка).

Що робити, щоби не заразитися бородавками?

Ефективних способів запобігання зараженню ВПЛ немає.

Переваги видалення бородавок у нашій клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний медичний центр повного циклу, де вам проведуть високоточну діагностику на обладнанні експертного рівня та якісне лікування; багато наших лікарів приїжджають спеціально з Києва.
  2. Лікарі-дерматологи з багатим клінічним досвідом.
  3. Радіохвильове видалення бородавок дозволяє уникнути їх прогресування та озлоякісності.
  4. Безпечно, безболісно, ​​швидко, з мінімальним ушкодженням здорових тканин (що гарантує швидке загоєння і за умов дотримання рекомендацій — мінімальні ризики рубцювання).
  5. Інфекційна безпека: радіохвильова хірургія дозволяє запобігти попаданню інфекції в рану, оскільки має властивості миттєвої стерилізації оброблюваної поверхні.
  6. Комфортні та безпечні умови проживання у готелі на базі клініки для пацієнтів з інших міст України.
  7. Демократична вартість медичних послуг.

Шукаєте де пройти консультацію дерматолога та видалити бородавку радіохвильовим методом у Білій Церкві? Запрошуємо відвідати багатопрофільну Клініку ЦСМ — найбільшу приватну лікарню повного циклу в Київській області — та отримати кваліфіковану дерматологічну допомогу. Видалення бородавки радіохвильовим методом у нашому медичному центрі стане одним із найкращих ваших рішень. Пам'ятайте: бородавка, як і будь-яке шкірне утворення, — це не лише естетичний дефект, а й висока ймовірність переродження в онкологічний процес. Не відкладайте турботу про своє здоров'я в довгу скриньку — звертайтеся до наших фахівців уже зараз: довіртеся професіоналам!

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Світлана 09.02.2023

5.0
5.0

Видалення бородавок

Видалення бородавки у мене пройшло дуже швидко і практично безболісно. Потім лікар надав мені консультацію, як доглядати за місцем видалення. Дуже рада, що нарешті наважилася на цю процедуру.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті