icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Видалення кератоми

Видалення кератоми — процедура, в ході якої лікар-дерматолог за допомогою радіоножа видаляє утворення з поверхні шкіри. Головний ефект видалення кератоми — відсутність косметичного дефекту та небезпеки переродження утворення на злоякісне.

Видалення кератоми у Білій Церкві

Кератома — це пігментована пляма, бляшка темного кольору, опуклий наріст розміром 1-2 см, який є доброякісним утворенням, що виникає в результаті локального скупчення рогового шару епідермісу (іноді буває покрита лусками, що ороговіли, може розташовуватися на будь-якій ділянці обличчя, тіла і волосяного покриття голови). 

У разі роздумів про виправданість видалення кератоми, треба розуміти: йдеться не лише про естетику зовнішності, утворення таїть у собі приховану небезпеку, яку завжди легше попередити. Кератоми схильні до розростання (з великою ймовірністю пошкодження при контакті з одягом або будь-якими предметами побуту та подальшим інфікуванням) і злоякісного переродження — деякі різновиди.

Для попередження розвитку ускладнень кератом пройдіть експертну діагностику та лікування у нашому медичному центрі повного циклу. Безпечне видалення кератоми у Білій Церкві радіохвильовим методом (електрокоагуляція) у багатопрофільній Клініці ЦСМ — це процедура, в ході якої лікар-дерматолог за допомогою радіоножа видаляє утворення з поверхні шкіри. Міні-операція не займає більше 15 хвилин, не супроводжується кровотечею і сильним болем (деструкція виконується під місцевим наркозом), є атравматичною — повне загоєння відбувається протягом 5-10 днів, оскільки відсутня набряклість, опік тканин, а високочастотні хвилі, що використовуються, дають стерилізуючий ефект.

Чому утворюються кератоми

Вважається, що єдиними причинами виникнення кератоми є такі негативні фактори впливу на організм, як:

Тобто, кератоми з'являються через те, що в певний момент був спровокований занадто активний синтез кератину (за нормальних умов фібрилярний білок утворює в шкірі структури, що надають їй міцність) і, як наслідок, дегенеративна зміна клітин шкіри.

Підвищує ймовірність появи шкірної проблеми:

Також, дуже часто, до провокуючих факторів відносять:

У яких випадках потрібне видалення кератом

Існують такі показання для видалення кератом, як:

Навіть наявність однієї з цих ознак є причиною для негайного звернення до лікаря. Звичайно, ці явища не завжди позначають переродження утворення на злоякісне, але завжди краще перестрахуватися. Своєчасно розпочате лікування гарантує позитивніший прогноз.

Також причиною видалення кератоми може стати бажання усунути косметичний дефект, навіть якщо він не заважає у повсякденному житті.

Протипоказання до видалення кератоми

Видалити кератому радіохвильовим методом можна далеко не завжди. Серед причин, з яких операція може бути відкладена або заборонена:

Рішення щодо можливості застосування радіохвильового методу у тому чи іншому випадку приймається лікарем з урахуванням особливостей стану пацієнта.

Підготовка до радіохвильової операції полягає у діагностичних заходах. Особливо важливо оцінити загальний стан здоров'я та готовність до втручання (попри всю його атравматичність) пацієнта із хронічними захворюваннями в анамнезі. Для цього лікар призначає індивідуальний перелік обстежень, який може містити інструментальні та лабораторні методи діагностики. Якщо обмежень не виявлено, лікар-дерматолог призначає дату проведення операції. 

Як відбувається видалення кератоми у нашій клініці

Радіохвильове видалення кератоми у Білій Церкві у Клініці ЦСМ здійснюється на апараті експертного рівня. У ході операції:

Метод можна застосовувати на будь-яких ділянках тіла, у тому числі на обличчі.

Тривалість процедури видалення кератоми — не більше 15 хвилин.

Ефекти та реабілітація після видалення кератоми

Головний ефект видалення кератоми — відсутність косметичного дефекту та небезпеки переродження утворення на злоякісне.

Відновлювальний період після видалення кератоми відсутній. Але, незважаючи на це, фахівці рекомендують на певний час (від декількох тижнів до півтора місяця) відмовитися від:

Також рекомендується надалі завжди обробляти шкіру засобами із захистом від ультрафіолетових променів, це знизить можливість розвитку нових кератом та інших, більш небезпечних, шкірних утворень.

Питання-Відповідь

Яким способом краще видаляти кератому?

Видалення кератоми радіохвильовим методом та лазером вважається найбільш еталонними способами усунення доброякісного утворення. Ці методи гарантують мінімальні ризики рубцювання та швидке загоєння.

Як запобігти появі кератом?

Для профілактики утворення кератом слід обмежити перебування на сонці без використання захисту, відмовитися від відвідування солярію.

Чим відрізняється кератома від родимки?

Зовні кератоми мають багато спільного з родимками, їхній колір варіюється від бежевого до темно-коричневого. Але, на відміну від родимки, кератома схильна до розростання та збільшення розмірів. Цей процес може бути затягнутий у часі, але він є і несе певні ризики (озлоякісність).

Чи можна позбутися від кератоми в домашніх умовах?

Ні, домашнє видалення кератом категорично заборонено. Видаленням повинен займатися професіонал і лише після комплексного обстеження. Спроби самостійного видалення доброякісного утворення шляхом перев'язування його ниткою або припікання агресивними середовищами можуть призвести до серйозних наслідків, аж до переродження в онкологію.

Що робити, якщо кератома відпала сама?

Якщо кератома відпала (особливо якщо вона була перед цим травмована), потрібно негайно звернутися до лікаря-дерматолога. Він огляне місце «видалення» і дасть рекомендації щодо запобігання інфікуванню та розвитку подальших ускладнень, зокрема рецидивів.

Як відрізнити кератому від меланоми?

Найчастіше візуально кератома та меланома нічим не відрізняються для нефахівця. Тому для того, щоб отримати достовірний діагноз і переконатися, що ви маєте справу з доброякісним утворенням, потрібно звернутися за професійною медичною допомогою до дерматолога.

Переваги видалення кератоми у нашій клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний медичний центр повного циклу, де вам допоможуть «від» та «до».
  2. Лікарі-дерматологи з багатим клінічним досвідом.
  3. Видалення кератом радіохвильовим методом дозволяє уникнути їх прогресування та озлоякісності.
  4. Безпечно, безболісно, ​​швидко, з мінімальним ушкодженням здорових тканин (що гарантує швидке загоєння і при дотриманні рекомендацій — мінімальні ризики рубцювання).
  5. Проводиться попередня діагностика на обладнанні експертного рівня з інтерпретацією результатів лікарями з клінічним досвідом.
  6. Комфортні та безпечні умови проживання у готелі на базі клініки для пацієнтів з інших міст України.
  7. Демократична вартість медичних послуг.

Шукаєте де пройти консультацію дерматолога та видалити кератому у Білій Церкві? Запрошуємо відвідати Клініку ЦСМ та отримати кваліфіковану дерматологічну допомогу. Видалення кератоми радіохвильовим методом у нашому медичному центрі стане одним із найкращих ваших рішень. Пам'ятайте: кератома — це не лише естетичний дефект, а й ризик розвитку онкології. Не відкладайте турботу про своє здоров'я — звертайтеся до нашого медичного центру вже зараз: довіртеся професіоналам!

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті