icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Консультант з грудного вигодовування

Консультант з грудного вигодовування допоможе майбутнім і новоспеченим мамам налаштувати процес грудного годування, забезпечити достатнє вироблення молока, зберегти красу грудей та своє здоров'я, навчитися відчувати задоволення від годування груддю та тісного спілкування з малюком.

Консультант з грудного вигодовування

Консультант з грудного вигодовування у Білій Церкві

ВООЗ називає грудне молоко найкращим продуктом харчування для дітей перших років життя. UNICEF і ВООЗ рекомендують годувати дитину виключно грудним молоком до досягнення 6-місячного віку, а потім комбінувати прикорм із грудним вигодовуванням до 2-х років (за бажанням — довше), з поступовим зменшенням частини молока матері в раціоні дитини.

Прикорм для 6-місячної дитини обов'язковий, оскільки концентрації поживних речовин у грудному молоці вже недостатньо для її організму, що дорослішає. У цей час у материнського молока утворюється друга головна функція. Воно стає постачальником імуноглобулінів, які надійно захищають малюка від інфекційних хвороб.

Про цю та інші користі грудного вигодовування (не тільки для дитини, а й для жінки), а також про те, як забезпечити безпечне годування без виснаження жіночого організму й інше можна дізнатися на професійній консультації з грудного вигодовування.

Багатопрофільна Клініка ЦСМ надає послугу, яка допоможе майбутнім і новоспеченим мамам налаштувати процес грудного годування, забезпечити достатнє вироблення молока, зберегти красу грудей та своє здоров'я, навчитися відчувати задоволення від годування груддю та тісного спілкування з малюком — консультація з грудного вигодовування. У Білій Церкві у найбільшій приватній лікарні Київської області ви зможете отримати консультацію фахівця, а також пройти експертну діагностику та лікувально-профілактичні заходи, які будуть необхідні для здорового годування та не зашкодять дитині.

Навіщо потрібна консультація щодо грудного вигодовування

Консультація фахівця з грудного вигодовування необхідна всім майбутнім і новоспеченим мамам, які не мають досвіду годування груддю або в минулому він був негативним. Консультант з грудного вигодовування допоможе розвіяти страхи та розповість, як:

А також експерт допоможе опанувати практичні навички годування груддю.

Послуги консультанта з грудного вигодовування

Консультація з грудного вигодовування в нашій клініці може включати:

Після консультації нашого експерта кожна жінка, обравши грудне вигодовування, зможе повноцінно насолоджуватися материнством.

Підготовка та основні правила грудного вигодовування

Підготовка до грудного вигодовування — не включає, як раніше вважали, підготовку сосків до годування. Останні наукові дослідження показали, що грудям жінки не потрібна жодна фізична підготовка.

Основне, що може зробити жінка на етапі підготовки — це:

Звичайно, ніхто не може заборонити прислуховуватися до порад мам, бабусь і свекрух, які, можливо, за своє життя «вже не одного вигодували», але відвідування професійного консультанта з грудного вигодовування ще під час вагітності буде більш корисним. Оскільки він дасть рекомендації з урахуванням здоров'я та анатомічних особливостей молочних залоз кожної конкретної жінки, допоможе уникнути можливих складнощів.

Дуже важливо знати всі правила годування заздалегідь, оскільки лактацію та контакт з дитиною краще встановити у перші години після пологів. Тісний контакт мами та дитини через годування груддю відразу після пологів допомагає: відрегулювати температуру тіла, частоту серцевих скорочень та дихання немовляти. (Грудне вигодовування можливе не тільки при розродженні природним шляхом, але і при використанні спінальної анестезії.) 

Існує кілька стандартних правил грудного вигодовування, з якими обов'язково повинна ознайомитися кожна жінка, що годує грудьми:

І це лише частина того, що має знати та зробити жінка для створення сприятливих умов для грудного вигодовування. Докладніше про правила та способи розповість експерт Клініки ЦСМ на консультаціях.

Користь грудного вигодовування для матері та дитини

Користь грудного вигодовування проявляється у:

Питання-Відповідь

Чи кожна жінка здатна годувати дитину грудьми?

Практично кожна жінка може годувати дитину грудьми. Навіть, якщо з якихось причин можливе лише часткове грудне вигодовування, краще вибрати варіант синергії годування груддю та з пляшечки, ніж відмовитися від способу годування, задуманого природою. Хоча є випадки, коли грудне вигодовування заборонено за медичними показаннями.

Скільки разів на добу немовля потрібно годувати грудьми?

Протягом перших 30 днів після народження малюк повинен харчуватися 8-12 разів на день. Якщо грудного молока не вистачає, до харчування включають молочні суміші.

Чи можна годувати грудьми після операції зі збільшення чи зменшення грудей?

Якісно проведені операції зі збільшення та зменшення грудей не мають негативних наслідків для грудного вигодовування. Більшість сучасних методик їх проведення дозволяє не порушити зв'язок між молочними шляхами та молочними залозами, які виробляють молоко.

Чи можна вживати алкоголь під час грудного вигодовування?

Ні, приймати алкоголь під час грудного вигодовування категорично заборонено, оскільки він потрапляє в організм дитини через молоко.

Чи потрібно мамі, що годує, пити більше рідини?

Бажано пити рідини трохи більше, ніж зазвичай, оскільки грудне вигодовування дійсно може викликати спрагу та зневоднення.

Чи можна мамі, що годує, приймати ліки?

Так, можна, якщо вони були рекомендовані лікарем. Крім того, можна завжди додатково вивчити інструкцію та перевірити протипоказання. Якщо в них не зазначена заборона на період лактації, то не варто побоюватися за здоров'я малюка, оскільки в грудне молоко, як правило, потрапляє незначна доза препарату, яка не становить небезпеки для дитини.

Переваги звернення до консультанта з грудного вигодовування клініки

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня у Київській області, яка надає послуги повного циклу: експертну діагностику, планування та ведення вагітності, консультації щодо грудного вигодовування, лікування, реабілітацію тощо.
  2. Досвідчений фахівець з грудного вигодовування, а також мамолог і гінеколог, гастроентеролог та інші лікарі суміжних напрямків з великим клінічним досвідом вирішення проблем жінок, які годують.
  3. УЗ-апарат експертного рівня з високою точністю візуалізації.
  4. Можливо заздалегідь записатися на консультацію з грудного вигодовування на зручний для вас час.
  5. Наявність власного перинатального центру та лабораторії.
  6. Професійний підхід та дбайливе ставлення.
  7. Демократична вартість надання послуг.

Не знаєте, як правильно годувати немовля? Сумніваєтеся, що це підійде вашому організму? Боїтеся не розрахувати свої сили? Консультант з грудного вигодовування у Білій Церкві в Клініці ЦСМ — те, що вам потрібно. Обирайте наш медичний центр для консультації щодо годування грудьми — і ви не розчаруєтеся у природній красі материнства. Довірте своє здоров'я та здоров'я новонародженого члена своєї сім'ї професіоналам!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Валентина 02.02.2023

5.0
5.0

Консультант з грудного вигодовування

Звернулася за консультацією і зовсім не пошкодувала. Лікар уважно вислухала мене, дала необхідні рекомендації.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті