icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Сьогодні в Україні існує дуже багато ініціатив, спрямованих на покращення фізичного та ментального здоров'я громадян країни, зокрема – військовослужбовців, які повернулися з фронту чи полону, мають різноманітні травми чи психологічні проблеми. Так, у Білій Церкві відбулося відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я» на базі клініки ЦСМ.

Открытие «Центра реабилитации и ментального здоровья» в Белой Церкви

Відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я» у Білій Церкві у рамках всеукраїнської ініціативи «Ти як?»

Сьогодні в Україні існує дуже багато ініціатив, спрямованих на покращення фізичного та ментального здоров'я громадян країни, зокрема – військовослужбовців, які повернулися з фронту чи полону, мають різноманітні травми чи психологічні проблеми. Одна з таких програм під назвою "Ти як?" була ініційована першою леді Оленою Зеленською, і вже зараз можна говорити про її результати. Так, у Білій Церкві відбулося відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я» на базі клініки ЦСМ. Новий медичний заклад розрахований на 55 сімей та готовий приймати військовослужбовців абсолютно безкоштовно.

Відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я» у Білій Церкві

Розуміючи гостру потребу у створенні такого центру, до реалізації проекту приєдналося багато державних та громадських організацій, а також бізнес. Ініціативу підтримали представники Київської обласної військової адміністрації, «Міжнародного Штабу Допомоги Українцям» і не лише. Понад 15 громадських організацій зробили свій внесок і забезпечили реалізацію проекту. Завдяки цьому відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я» відбулося у дуже короткі строки.

Серед основних напрямів діяльності «Центру реабілітації та ментального здоров'я»:

Для забезпечення якісної допомоги в зазначених напрямках у центрі передбачене все необхідне обладнання. Є окремі кабінети для роботи фізіотерапевтів, психологів і не лише. Загалом організацією роботи центру займаються близько 120 спеціалістів різних галузей медицини. Для пацієнтів передбачені всі умови для комфортного перебування. Робота центру насамперед спрямована на те, щоб військові могли якнайшвидше відновитися після отриманих травм та пережитих подій і повернутися до свого звичного життя. Саме тому робота ведеться не лише з самими військовослужбовцями, а й з їх найближчим оточенням.

Ініціатори та партнери реалізації проекту

На урочистому відкритті «Центру реабілітації та ментального здоров'я» зібралося багато представників організацій, які підтримали проект. Так, серед гостей були Руслан Кравченко, голова Київської обласної державної адміністрації та Ганна Крисюк, голова «Міжнародного Штабу Допомоги Українцям». Вони висловили подяку всім, хто приєднався і допоміг у реалізації проекту. Також подяку висловив Олександр Кіян, засновник та директор клініки ЦСМ. Він акцентував увагу на тому, що зараз дуже важливо подякувати військовим за їхню працю і допомогти їм повернутися до нормального життя якнайшвидше.

Також серед гостей була Олена Толкачова, засновниця та керівник благодійної організації «Благодійний фонд патронатної служби «Ангели Азова». Після завершення урочистої частини усі присутні змогли зустрітися із військовими полку «Азов». Зустріч була проведена у приміщеннях, де бійці проходять лікування та реабілітацію. Всі присутні змогли переконатися, що для пацієнтів організовані дійсно комфортні умови, а медична допомога надається на високому рівні.

Відео - Відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я» у Білій Церкві в рамках всеукраїнської ініціативи «Ти як?»

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті