icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Постанова Кабінету Міністрів України №309 від 27.03.2019 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» надає можливість отримати безкоштовну реабілітацію дітей з інвалідністю в Білій Церкві в Клініці ЦСМ.

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти у Білій Церкві

Постанова Кабінету Міністрів України №309 від 27.03.2019 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» надає можливість отримати безкоштовну реабілітацію дітей з інвалідністю в Білій Церкві в Клініці ЦСМ (№27 у Переліку установ, закладів охорони здоров'я, які здійснюють заходи щодо реабілітації дітей з інвалідністю станом на 13.09.2022), яка спеціалізується на психоневрологічних захворюваннях та надає допомогу навіть у найважчих, «безнадійних» випадках. Пройти інтенсивний курс зможуть діти з такими проблемами, як:

Вартість реабілітаційних послуг оплачується з державного бюджету України згідно з персональною програмою (залежно від необхідних обсягів лікування та термінів курсу інтенсивної реабілітації).

Індивідуальні протипоказання до проходження окремих процедур виявляються на огляді таких вузьких спеціалістів, як: невролог, психіатр та/або епілептолог, — та враховуються під час складання персональної програми заходів щодо реабілітації дітей з інвалідністю.

Як безкоштовно пройти реабілітацію дітям з інвалідністю у клініці ЦСМ

Орган, який приймає документи, перевіряє наявність необхідних паперів за списком, формує особисту справу та забезпечує реєстрацію заяви дитини у програмі реабілітації дітей-інвалідів за Постановою 309 — надсилає до обраної установи запит на затвердження термінів проведення та вартості реабілітаційних послуг, готовності підписати договір, вносить відомості про дитину та її представника, а також інформацію про реабілітацію до централізованого банку даних з проблем інвалідності тощо (Актуальну чергу на направлення на реабілітацію дітей можна відстежувати на сайті УСЗН. Оновлення даних щомісячно до 15 числа.)

Які реабілітаційні послуги можна отримати у нашій клініці

Тривалість курсу реабілітації дітей з інвалідністю за бюджетні гроші у Клініці ЦСМ у Білій Церкві становить 2-3 робочі тижні (все залежить від стану та діагнозу дитини, а також від обраних методик).

Перед початком роботи з дитиною фахівець клініки обов'язково оцінює її функціональний стан, після чого визначається остаточний план корекційної роботи з дитиною. Реабілітація дітей з обмеженими можливостями у Клініці ЦСМ враховує особливості кожного пацієнта. 

Лікування за бюджетні кошти включає основний перелік консультативних та терапевтичних послуг, які необхідні для якісної нейрореабілітації дитини. Серед них:

Реабілітація дітей з ДЦП та іншими захворюваннями включає лікування та закріплення результатів за допомогою такого обладнання, як:

Під час лікування в клініці використовуються кисневі концентратори «Біомед 7F-5» і «ReOxy», а також лампа для кварцування повітря «Bactosfera».

Реабілітаційними послугами (у межах їхньої граничної вартості) одна дитина може бути забезпечена кілька разів протягом бюджетного року.  

Завдяки застосуванню сучасних методик і комплексному підходу, наша клініка гарантує позитивний результат навіть у найважчих, «безнадійних» випадках за такими напрямами реабілітації, як:

Питання-Відповідь

В якій ще клініці вашої мережі можна пройти реабілітацію дитині-інваліду за Постановою №309?

Безкоштовна реабілітація дітей з інвалідністю (за бюджетні кошти за Постановою КМУ №309), крім нашої клініки у Білій Церкві, здійснюється у Клініці ЦСМ та центрі «Пріоритет» за адресою: м. Київ, пр-т Василя Порика, 13-Б. (Лікування проводиться на тих самих умовах.)

Де можна розміститися поблизу клініки, щоб пройти курс реабілітації?

Пацієнти з інших міст та особи, що їх супроводжують, можуть проживати у готелі на базі нашого медичного центру. Із зони з комфортабельними номерами відразу ж, не виходячи на вулицю, можна потрапити в приміщення клініки.

Як відбувається реабілітація дитини-інваліда стаціонарно чи амбулаторно?

Реабілітація дітей-інвалідів за державною програмою у Клініці ЦСМ у Білій Церкві проводиться як амбулаторно (360 місць), так і у стаціонарі (540 місць). Незалежно від форми лікування є ефективним.

Чи відрізняються реабілітаційні заходи для платних та безоплатних пацієнтів?

Якість медичних послуг, що надаються пацієнтам, які звернулися до клініки за програмою, передбаченою Постановою №309, нічим не відрізняється від рівня лікування, який пацієнти проходять на оплачуваній основі. В обох випадках складається індивідуальна програма реабілітації, яка враховує особливості випадку кожного конкретного пацієнта.

Переваги реабілітації дітей з обмеженими можливостями в клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня в Київській області, що надає повний цикл послуг, зокрема дітям з ДЦП та іншими категоріями інвалідності (№27 у переліку установ для реабілітації дитини-інваліда, які надають послуги за державною програмою фінансування, на 13.09.2022).
  2. Багаторічний досвід роботи персоналу з дітьми, які мають особливості у розвитку та неврологічні проблеми.
  3. Високий показник ефективності: проводимо реабілітацію дітей за світовими науковими стандартами з використанням найновішої апаратури.
  4. Зручне розташування в Білій Церкві з можливістю проживання в готелі на базі нашого медичного центру (із зони з номерами, не виходячи на вулицю, можна потрапити до клініки).
  5. Фахівці з високим досвідом професіоналізму та емпатії.
  6. Довгостроковий ефект корекції, що проводиться (симптоматична корекція проявів ДЦП та інших захворювань).

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти у Білій Церкві можлива у Клініці ЦСМ. Тут забезпечать якісну реабілітацію з максимально позитивним ефектом (незалежно від того, яка форма лікування буде проводитись — у стаціонарі чи амбулаторне), проживання супроводжуючого у комфортному готелі на базі медичного центру, психологічну підтримку тощо. Щоб дізнатися подробиці, зв'яжіться з нашим контакт-центром: оператори нададуть всю потрібну інформацію. Довірте реабілітацію своєї дитини професіоналам, які хочуть допомогти та знають, як це зробити, щоб отримати максимально позитивний і довгостроковий ефект від корекції.

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті